sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Blomus

Pokazuje 1-30 z 38 elementów:
Wyślemy: środa (09 lutego)
Kubek łazienkowy AREO Blomus stal połysk + szkło matowe
Wyślemy: środa (09 lutego)
Kubek łazienkowy SONO - Magnet Blomus ceramika
Wyślemy: środa (09 lutego)
Pojemnik łazienkowy SONO - Magnet Blomus ceramika
Wyślemy: środa (09 lutego)
Kubek łazienkowy SONO - Moonbeam Blomus ceramika
Wyślemy: środa (09 lutego)
Pojemnik łazienkowy SONO - Moonbeam Blomus ceramika
Wyślemy: środa (09 lutego)
Kubek łazienkowy SONO - Micro Chip Blomus ceramika
Wyślemy: środa (09 lutego)
Pojemnik łazienkowy SONO - Micro Chip Blomus ceramika
Wyślemy: środa (09 lutego)
Szczotka do WC SONO - Micro Chip Blomus ceramika + stal połysk
Wyślemy: środa (09 lutego)
Szczotka do WC SONO - Magnet Blomus ceramika + stal połysk

Blomus to niemiecki producent markowego wyposażenia toalet, kierujący swoje eleganckie i cechujące się niezwykle nowoczesnym designem produkty do łazienek funkcjonujących w przestrzeni biznesowej, biurach, gabinetach oraz domach. Firmę wyróżnia fakt, że równie mocno ceni sobie funkcjonalność, jakość i wygląd oferowanych przez siebie akcesoriów.

Założona w 1961 roku firma wielokrotnie była nagradzana za wykorzystywanie innowacyjnego wzornictwa, utrzymując się w czołówce wyznaczających aktualne trendy w dziedzinie wystroju wnętrz producentów artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki częstemu wykorzystywaniu stali nierdzewnej oraz wzbogacenia oferty produktami z ceramiki, Blomus wypracował wyjątkowy, niepowtarzalny styl, który doskonale współgra z łazienkami o wysokim standardzie. Przeglądając akcesoria tej firmy warto zwrócić uwagę na:

dozowniki łazienkowe − wykonane ze stali połysk oraz ceramiki, wolnostojące dozowniki do mydła w płynie i dozowniki do mydła w pianie charakteryzują się minimalistycznym, nowoczesnym designem,

kosze na śmieci − nieduże, ale wykonane z niezwykłą starannością przy użyciu stali malowanej proszkowo, pojemniki na odpady Blomus posiadają pedał otwierający klapę oraz łatwo wyjmowalny plastikowy pojemnik, dzięki czemu łatwiej zachować higienę w trakcie ich codziennego wykorzystywania,

akcesoria do łazienek − oferowane przez Blomus wyposażenie do toalet obejmuje wykonane z ceramiki i stali nierdzewnej szczotki do WC, pojedyncze i listwowe wieszaki ze stali matowej i stali połysk, komplety łazienkowe z ceramicznymi kubkami, pojemnikami oraz podstawkami na akcesoria łazienkowe, a także przeznaczone do umieszczenia na drzwiach metalowe plakietki do oznaczania toalet.

Produkty firmy Blomus występują w kilku liniach kolorystycznych, a prócz tego dostępne są dodatkowo w paru unikatowych barwach, stworzonych specjalnie dla wyrobów tego producenta.