sklep@ole.pl, +48618552085

Blomus

Pokazuje 1-30 z 47 elementów:
Wysyłamy w 24 godziny
Oznaczenie toalet metalowe okrągłe - TOALETA MĘSKA
Wysyłamy do 3 dni
Oznaczenie toalet metalowe okrągłe WC
Wysyłamy do 3 dni
Kubek łazienkowy SONO - Magnet Blomus ceramika
Wysyłamy do 3 dni
Wieszak łazienkowy UNO Blomus stal połysk
Wysyłamy do 3 dni
Szczotka do WC UNO Blomus stal połysk

Blomus to niemiecki producent markowego wyposażenia toalet, kierujący swoje eleganckie i cechujące się niezwykle nowoczesnym designem produkty do łazienek funkcjonujących w przestrzeni biznesowej, biurach, gabinetach oraz domach. Firmę wyróżnia fakt, że równie mocno ceni sobie funkcjonalność, jakość i wygląd oferowanych przez siebie akcesoriów.

Założona w 1961 roku firma wielokrotnie była nagradzana za wykorzystywanie innowacyjnego wzornictwa, utrzymując się w czołówce wyznaczających aktualne trendy w dziedzinie wystroju wnętrz producentów artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki częstemu wykorzystywaniu stali nierdzewnej oraz wzbogacenia oferty produktami z ceramiki, Blomus wypracował wyjątkowy, niepowtarzalny styl, który doskonale współgra z łazienkami o wysokim standardzie. Przeglądając akcesoria tej firmy warto zwrócić uwagę na:

dozowniki łazienkowe − wykonane ze stali połysk oraz ceramiki, wolnostojące dozowniki do mydła w płynie i dozowniki do mydła w pianie charakteryzują się minimalistycznym, nowoczesnym designem,

kosze na śmieci − nieduże, ale wykonane z niezwykłą starannością przy użyciu stali malowanej proszkowo, pojemniki na odpady Blomus posiadają pedał otwierający klapę oraz łatwo wyjmowalny plastikowy pojemnik, dzięki czemu łatwiej zachować higienę w trakcie ich codziennego wykorzystywania,

akcesoria do łazienek − oferowane przez Blomus wyposażenie do toalet obejmuje wykonane z ceramiki i stali nierdzewnej szczotki do WC, pojedyncze i listwowe wieszaki ze stali matowej i stali połysk, komplety łazienkowe z ceramicznymi kubkami, pojemnikami oraz podstawkami na akcesoria łazienkowe, a także przeznaczone do umieszczenia na drzwiach metalowe plakietki do oznaczania toalet.

Produkty firmy Blomus występują w kilku liniach kolorystycznych, a prócz tego dostępne są dodatkowo w paru unikatowych barwach, stworzonych specjalnie dla wyrobów tego producenta.