sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Dlaczego ole.pl

6 powodów, żeby zostać klientem sklepu www.ole.pl:

  • Ponad 150 000 zadowolonych klientów instytucjonalnych 
  • Kompleksowa oferta 
  • Doświadczenie i wysoki standard obsługi klienta 
  • Rzetelność i bezpieczeństwo transakcji 
  • Własne magazyny i centrum logistyczne 
  • Konkurencyjne ceny i wysoka jakość

   OLE.PL od 1998 roku zajmuje się higieną w miejscach publicznych. Produkuje, importuje oraz prowadzi dystrybucję wysokiej jakości wyposażenia toalet publicznych, sprzętu do sprzątania, chemii gospodarczej i profesjonalnej.

Misja
Szczególną uwagę zwraca na etykę we wszystkich aspektach działania przedsiębiorstwa. Inwestuje w nowoczesne technologie, co pozwala na przedstawienie pełnej i nowoczesnej oferty produktów. Przedsiębiorstwem kieruje szczególna troska o środowisko naturalne.

Jakość
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów, a także z potrzeby podnoszenia konkurencyjności oferty stara się wciąż rozbudowywać ofertę prezentowanych na stronie www.ole.pl produktów. Dba o profesjonalną obsługę, służąc radą zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i po dokonaniu sprzedaży . Przedsiębiorstwu zależy na bezustannym umacnianiu standardów komunikacyjnych na linii Klient – Sprzedawca. Przykłada dużą wagę do terminowości działań.

Za oferowanymi produktami przemawiają nie tylko konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim atesty, zezwolenia, certyfikaty i świadectwa jakości.

regulamin sklepu internetowego                Zaufane opinie OLE.PL

Pracownicy
Każdego dnia nad wysoką jakością obsługi Klientów czuwają osoby kompetentne, posiadające stosowną wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki tym ludziom sklep OLE.PL może obok usług handlowych dodatkowo służyć fachową radą oraz pomocą w doborze najlepszego produktu.

Obszar działania
Współpracuje z firmami z całego świata. Główna siedziba mieści się w Poznaniu. Eksportuje swoje produktu do krajów Unii Europejskiej.

 

Zapraszam do zakupów

     Wojciech Apola