sklep@ole.pl, +48618552085

Ecolab

Pokazuje 1-30 z 52 elementów:
Wysyłamy w 24 godziny
Pianka do mycia rąk Ecolab Manisoft® foam 0,4 litra
Wysyłamy w 24 godziny
Płyn do mycia rąk Ecolab Seraman® sensitive 1 litr
Wysyłamy do 3 dni
Incidin Foam® Ecolab 750 ml z atomizerem pianowym
czasowo niedostępny
Dozownik do mydła bezdotykowy Ecolab NEXA™ Compact 0,75 litra
czasowo niedostępny
Preparat do dezynfekcji rąk Ecolab Skinman® Soft Protect 0,5 litra
czasowo niedostępny
Preparat do dezynfekcji rąk Ecolab Skinman® Soft Protect 1 litr
czasowo niedostępny
Dozownik łokciowy z wkładem plastikowym Ecolab DERMADOS 1 litr
czasowo niedostępny
Preparat do dezynfekcji rąk Ecolab Spirigel Complete 0,75 litra
czasowo niedostępny
Płyn do mycia rąk Ecolab Seraman® Sensitive Foam 0,75 litra
czasowo niedostępny
Basenowy spryskiwacz do dezynfekcji stóp Ecolab Incimat ®

ECOLAB to światowy lider w branży higienicznej, produkujący wyposażenie z zakresu utrzymania czystości i ochrony zdrowia dla klientów instytucjonalnych. Posiada odpowiadające najnowocześniejszym standardom zakłady produkcyjne i sieć dystrybucji na całym świecie, prowadząc działalność w 70 krajach i zatrudniając ponad 26 000 pracowników.

Firma Ecolab została założona w roku 1923, a jej oferta początkowo skierowana była wyłącznie do branży hotelarskiej. Z upływem lat przedsiębiorstwo zaczęło jednak wychodzić naprzeciw potrzebom restauracji, szpitali, wytwórni żywności i napojów, szkół, placówek handlowych i komercyjnych. Współcześnie firma realizuje strategię zakładającą tworzenie najlepszych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny za pośrednictwem dziesięciu wyspecjalizowanych pod kątem konkretnych branż dywizji. Wśród oferowanych przez Ecolab sprzętów dostępne są:

dozowniki bezdotykowe, dozowniki manualne i dozowniki łokciowe do mydła w płynie i mydła w pianie − Ecolab oferuje dozowniki wykonane z trwałego tworzywa ABS, o pojemności od 0,4 litra do 1 litra i przystosowane do preparatów do dezynfekcji, mycia i pielęgnacji rąk. Ich atutem jest łatwy montaż na ścianach i każdej innej powierzchni,

akcesoria do sprzątaniapłyny do dezynfekcji rąk, preparaty do mycia ciała, a nawet środki do dezynfekcji instrumentów medycznych. Ecolab tworzy szeroką gamę produktów wśród których szczególne miejsce zajmuje profesjonalna chemia czyszcząca, do której należą płyny do mycia rąk, pianki do mycia rąkemulsje do mycia rąk, chusteczki dezynfekująco-myjące i preparaty przeciwgrzybiczne do stóp.

Dozowniki, profesjonalna chemia do sprzątania medyczne środki dezynfekujące Ecolab dzięki swojej wszechstronności znajdują zastosowanie między innymi w placówkach służby zdrowia, gabinetach lekarskich i gabinetach kosmetycznych.