sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Urządzenia owadobójcze Insect-o-cutor

Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Świetlówka do lampy owadobójczej UV 18 W Compact nietłukąca Insect O Cutor
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Świetlówka do lampy owadobójczej UV 18 W 24" S nietłukąca Insect O Cutor
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Lep do lampy owadobójczej Flytrap Commercial 40 & 80 żółty Insect O Cutor
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Świetlówka do lampy owadobójczej UV 25 Wat Tightbend Shatterproof
Wyślemy: środa (03 lipca)
Lampa owadobójcza UV PlusZap 16 Aluminium Insect O Cutor
Wyślemy: środa (03 lipca)
Lampa owadobójcza UV PlusZap 16 biała Insect O Cutor
Wyślemy: środa (03 lipca)
Lampa owadobójcza UV PlusZap 30 biała Insect O Cutor
Wyślemy: środa (03 lipca)
Lampa owadobójcza UV PlusZap 16 S/S stal Insect O Cutor
Wyślemy: środa (03 lipca)
Lampa owadobójcza UV PlusZap 30 S/S stal Insect O Cutor

Insect-O-Cutor jest liderem na światowym ryku produkcji i sprzedaży urządzeń owadobójczych, jedną z marek Grupy Pelsis. Oferuje szeroką gamę produktów do zwalczania owadów, zapewniając przedsiębiorstwom, placówkom ochrony zdrowia i firmom gastronomicznym ochronę przed muchami, komarami i wszelkimi latającymi insektami.

Założona w 1962 roku marka Insect-O-Cutor od lat dostarcza profesjonalne urządzenia oraz materiały eksploatacyjne do ochrony przed szkodnikami i pozostaje liderem innowacji technicznych w branży zwalczania wszelkich insektów. Dzięki bogatemu bagażowi doświadczeń zdobywanych w obiektach gastronomicznych oraz przetwórstwa spożywczego takich jak bary, restauracje, hotele, cukiernie i piekarnie, oferta tego producenta jest silnie zdywersyfikowana i obejmuje takie pozycje, jak:

lampy lepowewykonane ze stali nierdzewnej lampy lepowe Insect-O-Cutor przystosowane są do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, łatwości montażu oraz dużej różnorodności kształtów, te wyposażone w świetlówki urządzenia owadobójcze można umieścić niemal wszędzie, skutecznie pozbywając się takich niepożądanych gości jak muchy, komary, osy oraz muszki owocówki,

lampy dekoracyjne − dostępne w wielu wariantach, mocowane na ścianie oraz wolnostojące owadobójcze lampy lepowe, są estetyczne i wyposażone w osłonę ze stali, dzięki której złapane i zabite insekty nie są widoczne dla postronnego obserwatora, dlatego doskonale sprawdzają się w restauracjach, kawiarniach i hotelach.

lampy rażące − stworzone z myślą o wygodzie użytkowania i eksploatowania, rażące lampy owadobójcze Insect-O-Cutor mogą być umieszczone bezpośrednio na podłożu, przymocowane do ściany lub podwieszone pod sufitem, a przy tym konserwowane i serwisowane bez użycia narzędzi. Zawsze duża powierzchnia rusztu owadobójczego tych metalowych, dostępnych w różnych kształtach i rozmiarach urządzeń do zabijania insektów, sprawia, że idealnie odpowiadają na różnorodne potrzeby sektora komercyjnego,

świetlówki UV − dostosowane długością i wielkością mocy do różnych urządzeń, świetlówki do lamp owadobójczych emitują promieniowanie ultrafioletowe, które przyciągają owady takie jak muchy, komary, osy i ćmy,

wkłady klejowe − dostępne w różnych kształtach i kolorach, skutecznie łapiące muchy, komary, osy, ćmy oraz wszelkie inne insekty, lepy do lamp owadobójczych Insect-O-Cutor są łatwe w wymianie, a czas ich działania wynosi od 4 do 5 tygodni.

Insect-O-Cutor bez przerwy poprawia jakość swoich produktów, design urządzeń i wsłuchuje się w potrzeby klientów. Każda oferowana przez firmę lampa owadobójcza ma unikalny design oraz kilkuletnią gwarancję.