sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Warmtec

Wyślemy jeszcze dziś
Filtr do oczyszczacza powietrza HEPA AP350W Warmtec
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Suszarka do rąk MAXFLOW SILVER Warmtec 1800 W stal matowa
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Suszarka do rąk MAXFLOW RED Warmtec 1800 W stal czerwona
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Suszarka do rąk BARRELFLOW Warmtec 2500 W plastik biały
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Oczyszczacz powietrza z wyświetlaczem AP168W Warmtec do 60 m2
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Lampa UV do oczyszczaczy powietrza AP168W. AP200W. AP350W Warmtec
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Filtr do oczyszczacza powietrza HEPA AP168W Warmtec
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Filtr do oczyszczacza powietrza HEPA AP200W Warmtec
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem AP350W Warmtec do 80 m2

Warmtec Sp. z o. o. jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się polską firmą, specjalizującą się w produkcji oczyszczaczy powietrza oraz urządzeń grzewczych przeznaczonych dla hoteli, pensjonatów, basenów, ośrodków spa oraz klubów fitness. Produktami, na które firma kładzie szczególny nacisk, są suszarki do włosów, tworzone z myślą o jak największej wytrzymałości i niezawodności.

Działające od blisko 10 lat przedsiębiorstwo skupia się na elektrycznych technologiach grzewczych i stawia na tworzenie profesjonalnych, godnych zaufania produktów dla szerokiego spektrum firm, instytucji i ośrodków. Dzięki pełnemu zakresowi usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz wykorzystywaniu oryginalnych części zamiennych, kupując suszarki Warmtec można mieć pewność, że dokonuje się zakupu produktu, który został zaprojektowany tak, aby pracować całe lata. W ofercie firmy znaleźć można między innymi:

suszarki − wykonane z plastiku oraz stali naścienne suszarki Warmtec dostępne są w wielu wzorach, wydajne i wytrzymałe. Dostępne modele obejmują suszarki do rąk, suszarki basenowe, suszarki hotelowe i suszarki kieszeniowe,

oczyszczacze powietrzausuwające z powietrza kurz, roztocza, bakterie, wirusy, grzyby i inne cząsteczki filtry HEPA, filtry węgla aktywowanego oraz oczyszczacze powietrza z filtrami nawilżającymi polecane są dla alergików, astmatyków oraz palaczy i mają działanie profilaktyczne dla osób przebywających w miejscach o dużym zanieczyszczeniu powietrza,

Duży wybór profesjonalnych produktów i przyjazne dla użytkownika wzornictwo sprawiają, że sprzęt tej marki cieszy się dużym uznaniem.