sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Grasant

Pokazuje 1-18 z 22 elementów:
Wyślemy: poniedziałek (12 grudnia)
Czyściwo przemysłowe Grasant 2 szt. 1 warstwa 380 m makulatura zielone
Wyślemy: poniedziałek (12 grudnia)
Ręcznik papierowy w roli Grasant mini 12 szt. 2 warstwy 65 m biały celuloza
Wyślemy: poniedziałek (12 grudnia)
Ręcznik papierowy w roli Grasant maxi 6 szt. 2 warstwy 150 m biały celuloza
Wyślemy: poniedziałek (12 grudnia)
Ręczniki papierowe Grasant ZZ 2 warstwy 3200 szt. biały celuloza
Promocje
Wyślemy: poniedziałek (12 grudnia)
Papier toaletowy Grasant Cliro JUMBO 12 szt. 2 warstwy 135 m średnica 18 cm biały 75% makulatura
Wyślemy: poniedziałek (12 grudnia)
Ręczniki papierowe Grasant ZZ 1 warstwa 4000 szt. biały 75% makulatura
Wyślemy: 27 grudnia (wtorek)
Czyściwo przemysłowe 2 szt. 2 warstwy 380 m celuloza białe
Wyślemy: 27 grudnia (wtorek)
Podkład medyczny w roli 60 cm x 80 m Karen 6 szt. biały celuloza

Polska, mająca siedzibę w województwie Opolskim firma GRASANT sp. z o.o. działa na rynku przetwórstwa papierów higienicznych i tworzy swoje produkty na bazie papierów celulozowych oraz makulaturowych o różnych gramaturach − jednowarstwowych i dwuwarstwowych, w kolorze białym, naturalnym i zielonym.

Trzon oferty tej powstałej w 2004 roku firmy stanowią dwie, istniejące na rynku od 2010 roku, marki. Pierwsza z nich, Karen, obejmuje produkty celulozowe. Druga, Cliro, skupia się na materiałach makulaturowych. Obie linie papierów, czyściw i materiałów higienicznych są dziś, dzięki wysokiej jakości wyrobów oraz profesjonalizmowi firmy, jednymi z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku, a do produktów, które są w ich ramach oferowane przez GRASANT, należą między innymi:

ręczniki papierowe − szeroka gama ręczników kuchennych oraz ręczników papierowych z makulatury zawiera w sobie ręczniki w roli, ręczniki w roli mini oraz ręczniki w składce ZZ. Dostępny w białym lub zielonym kolorze, jednowarstwowy lub dwuwarstwowy papier, cechuje się dużą wytrzymałością oraz wysokimi właściwościami absorpcyjnymi,

papiery toaletowe − wykonany z ekologicznej makulatury lub celulozy papier toaletowy GRASANT produkowany jest w wygodnych rolach jumbo, jako jednowarstwowy lub dwuwarstwowy, wydajny materiał eksploatacyjny do toalet publicznych,

czyściwa − wyprodukowane z makulatury lub celulozy czyściwa przemysłowe są wytrzymałe i wydajne, a do tego dostępne w dwóch kolorach i w wersjach z jedną lub dwoma warstwami.

GRASANT to firma o mocnej i stabilnej pozycji na rynku, która dzięki wykwalifikowanej załodze oraz dostępowi do sprawdzonych surowców stale zwiększa swój potencjał produkcyjny i rozszerza swoją działalność eksportując towary do wielu europejskich krajów.