sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Polska, mająca siedzibę w województwie Opolskim firma GRASANT sp. z o.o. działa na rynku przetwórstwa papierów higienicznych i tworzy swoje produkty na bazie papierów celulozowych oraz makulaturowych o różnych gramaturach − jednowarstwowych i dwuwarstwowych, w kolorze białym, naturalnym i zielonym.

Trzon oferty tej powstałej w 2004 roku firmy stanowią dwie, istniejące na rynku od 2010 roku, marki. Pierwsza z nich, Karen, obejmuje produkty celulozowe. Druga, Cliro, skupia się na materiałach makulaturowych. Obie linie papierów, czyściw i materiałów higienicznych są dziś, dzięki wysokiej jakości wyrobów oraz profesjonalizmowi firmy, jednymi z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku, a do produktów, które są w ich ramach oferowane przez GRASANT, należą między innymi:

ręczniki papierowe − szeroka gama ręczników kuchennych oraz ręczników papierowych z makulatury zawiera w sobie ręczniki w roli, ręczniki w roli mini oraz ręczniki w składce ZZ. Dostępny w białym lub zielonym kolorze, jednowarstwowy lub dwuwarstwowy papier, cechuje się dużą wytrzymałością oraz wysokimi właściwościami absorpcyjnymi,

papiery toaletowe − wykonany z ekologicznej makulatury lub celulozy papier toaletowy GRASANT produkowany jest w wygodnych rolach jumbo, jako jednowarstwowy lub dwuwarstwowy, wydajny materiał eksploatacyjny do toalet publicznych,

czyściwa − wyprodukowane z makulatury lub celulozy czyściwa przemysłowe są wytrzymałe i wydajne, a do tego dostępne w dwóch kolorach i w wersjach z jedną lub dwoma warstwami.

GRASANT to firma o mocnej i stabilnej pozycji na rynku, która dzięki wykwalifikowanej załodze oraz dostępowi do sprawdzonych surowców stale zwiększa swój potencjał produkcyjny i rozszerza swoją działalność eksportując towary do wielu europejskich krajów.