sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Durable

Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe okrągłe - WC DAMSKI
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe okrągłe - WC MĘSKI
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe okrągłe - WC
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe kwadratowe - WC DAMSKI
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe kwadratowe - WC MĘSKI
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe kwadratowe - WC
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe - WC DAMSKI
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie toalet metalowe - WC MĘSKI
Wyślemy jeszcze dziś
Oznaczenie drzwi metalowe okrągłe - PRYSZNIC

Durable to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji wyposażenia wnętrz, w szczególności skupiająca się na wszelkich aspektach przestrzeni biznesowej. Jest liderem wśród producentów materiałów służących organizacji biur i zawsze dba o to, aby tworzyć swoimi produktami przyjazną i elegancką atmosferę.

Sięgająca swoją historią 1920 roku, firma Durable była wielokrotnie doceniana i nagradzana za swój wkład w tworzenie innowacyjnych produktów i ogólny rozwój branży związanej z przemysłowym zaopatrzeniem biur. Dzięki swojemu stylowemu wzornictwu oraz dbałości o funkcjonalność cieszy się międzynarodową renomą i zaufaniem, a tworzone przez nią dodatki i elementy wyposażenia wnętrz są synonimem jakości i dyskretnej elegancji. Wartymi polecenia akcesoriami do łazienek biurowych i publicznych są:

oznaczenia toalet − zrobione ze stali nierdzewnej szczotkowanej tabliczki na drzwi do WC męskiego, WC damskiego, WC ogólnego, WC dla niepełnosprawnych, WC koedukacyjnego i prysznica, dostępne są w kilku wersjach i kształtach.

Starannie wykonane metalowe tabliczki informacyjne są trwałe i świetnie prezentują się zarówno w pomieszczeniach z nowoczesnym, jak i tradycyjnym wystrojem.