sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Galicja

Wyślemy: jutro
Szczotka do WC Roxanne Galicja stal
Wyślemy: jutro
Szczotka do WC Roxanne Galicja stal
Wyślemy: jutro
Wieszak podwójny Timo Galicja czarny
Wyślemy: jutro
Wieszak pojedynczy Timo Galicja czarny
Wyślemy: jutro
Szczotka do WC Espino Galicja miętowa
Wyślemy: jutro
Szczotka do WC Espino Galicja biała
Wyślemy: jutro
Stojak na papier toaletowy Galicja
Wyślemy: jutro
Wieszak podwójny Timo Galicja srebrny
Wyślemy: jutro
Wieszak pojedynczy Timo Galicja srebrny
Wyślemy: jutro
Mydelniczka Espino Galicja miętowa
Wyślemy: jutro
Mydelniczka Espino Galicja biała
Wyślemy: jutro
Kubek łazienkowy Espino Galicja miętowy
Wyślemy: jutro
Kubek łazienkowy Espino Galicja biały

Firma Galicja jest jedną z wiodących firm, działających w dynamicznie rozwijającej się branży artykułów gospodarstwa domowego na rynku polskim.  

Historia Galicji

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej pory z powodzeniem oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką. Od 2002 roku obserwując tendencje rynku postanowiliśmy zająć się bezpośrednim importem produktów, prowadząc ich dystrybucję pod marką Galicja Home (później: Galicja Dla Twojego Domu). W związku z tym mamy ogromny wpływ na kształt, gramaturę, kolorystykę, a przede wszystkim na cenę  poszczególnych artykułów, starając się zawsze  zachowywać właściwe proporcje pomiędzy nią a jakością produktu.

W procesie tworzenia firmy o ogólnokrajowym zasięgu, niezwykle istotne było zbudowanie sieci obsługi klienta oraz posiadanie oferty produktów dobrej jakości zarówno krajowych jak i  importowanych, która da możliwość dokonywania wyboru każdemu potencjalnemu użytkownikowi.  Spełnienie tych warunków wymagało wielu lat pracy i przygotowań, jednak wysiłek ten opłacił się, gdyż obecnie produkty oferowane przez firmę Galicja cieszą się dużym uznaniem na terenie całego kraju. Co jest szczególnie warte podkreślenia w obecnych warunkach gospodarczych, zważywszy na fakt, iż firma wyrosła i działa wyłącznie na polskim kapitale. Chociaż firma Galicja zdobyła rynek za sprawą produktów krajowych, to dzięki rozszerzeniu propozycji handlowej o własny import, jej oferta stała się bardziej kompleksowa i uniwersalna, na czym  zyskali wszyscy nasi klienci.