sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Valera to szwajcarski producent profesjonalnych suszarek oraz urządzeń do pielęgnacji i stylizacji włosów, cieszący się uznaniem wśród klientów indywidualnych oraz firm na całym świecie i współpracujący przy tworzeniu swoich produktów z zawodowymi stylistami oraz przemysłem hotelarskim.

Założona w 1955 roku firma jest, dzięki niezawodności, przyjaznemu wzornictwu i jakości użytych do produkcji materiałów, wiodącym wytwórcą akcesoriów do suszenia włosów i ich układania. Valera szczególnie dużo uwagi poświęca przy tym suszarkom hotelowym, wyposażając w swoje produkty ponad 150 000 pokojów i apartamentów w dziesiątkach miejsc na całym globie i będąc tym samym numerem 1 pośród producentów ręcznych suszarek dla gości hotelowych. Spośród tej oferty polecamy:

suszarki hotelowe – hotelowe suszarki do włosów i ciała Valera wykonane są z białego lub srebrnego plastiku i oprócz wytrzymałego silnika posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem, które automatycznie wyłącza suszarkę po 8 minutach działania. Mocowane na ścianie doskonale sprawdzą się również na basenach, a dzięki długiemu wężowi i obrotowej końcówce są wygodne i łatwe w użyciu.

Urządzenia Valera opatrzone są znakiem Szwajcarskiego Krzyża, który jest synonimem precyzyjnego wykonania i poszanowania dla środowiska naturalnego.

suszarki Valera