sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Curver

Pokazuje 1-18 z 35 elementów:
Promocje
Wyślemy: jutro
Kosz do segregacji 10 litrów Curver FLIP BIN plastik zielony
Promocje
Wyślemy: jutro
Kosz do segregacji 10 litrów Curver FLIP BIN plastik czerwony
Promocje
Wyślemy: jutro
Kosz do segregacji 25 litrów Curver FLIP BIN plastik zielony
Promocje
Wyślemy: jutro
Kosz do segregacji 25 litrów Curver FLIP BIN plastik niebieski
Promocje
Wyślemy: jutro
Kosz do segregacji 50 litrów Curver FLIP BIN plastik zielony

Curver to firma specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, która od lat postrzega innowacje i zrównoważony rozwój jako swoje najważniejsze priorytety. Zarówno w doborze surowców, jak i projektowaniu asortymentu, producent ten stosuje surowe zasady eko-koncepcji w celu zminimalizowania wpływu swoich produktów na środowisko.

W ciągu 65 lat swojej działalności, rozpoczynający swoją działalność w Holandii Curver stał się międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Dzięki bogatej ofercie, zawierającej między innymi kosze na śmieci, firma ta pomaga uporządkować świat i dostarcza systemy do porządkowania, segregowania i przechowywania odpadów wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Do ich produktów należą między innymi:

pojemniki na odpady ogólnego zastosowania − pojemne (ponad 100 litrów) i wygodne, kubły na śmieci Curver mieszczą dużą ilość wszelkiego rodzaju odpadów i wyposażone są w pokrywy oraz ułatwiające przemieszczanie pojemnika kółka. Wytrzymałe tworzywa z których są produkowane te plastikowe kosze na śmieci są w 100% ekologiczne,

kosze łazienkowe − dostępne w rozmaitych kształtach i wariantach, te plastikowe kosze z uchylną pokrywą, kosze z pokrywą PUSH oraz kosze z pedałem idealnie pasują swoim nowoczesnym wzornictwem zarówno do łazienki, jak i kuchni, biura czy gabinetu. Wolnostojące pojemniki na odpady Curver dostępne są w wielu wariantach pojemnościowych i łatwe w utrzymaniu,

kosze do segregacji śmieci − wyposażone w uchylną pokrywę otwieraną na dwa sposoby, plastikowe kubły do segregacji odpadów Curver występują w wielu różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu nadają się idealnie jako schludne pojemniki na śmieci służące selekcjonowaniu różnych rodzajów odpadków.

Dzięki wprowadzeniu plastiku polipropylenowego jako pojedynczego surowca, producent eliminuje mieszanie się tworzywa z innymi materiałami, co wpływa korzystnie na wszystkie etapy cyklu życia produktu, począwszy od produkcji, aż do recyklingu. W efekcie plastikowe kosze Curver są trwałe, estetyczne i ekologiczne.