sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Curver

Pokazuje 1-30 z 33 elementów:
Wyślemy: poniedziałek (07 lutego)
Kosz na śmieci 50 litrów Curver plastik srebrno-czarny metalizowany
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Kosz na śmieci 40 litrów Curver TRIO plastik szary
Wyślemy: poniedziałek (07 lutego)
Kosz na śmieci 40 litrów Curver plastik srebrno-czarny metalizowany
Wyślemy: poniedziałek (07 lutego)
Kosz na śmieci 25 litrów Curver plastik szary
Wyślemy: poniedziałek (07 lutego)
Kosz na śmieci 25 litrów Curver CLICK-IT plastik srebrno-grafitowy
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Kosz na śmieci 21 litrów Curver DUO plastik szary
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Kosz na śmieci 15 litrów Curver plastik szary
Wyślemy: poniedziałek (07 lutego)
Kosz na śmieci 110 litrów Curver plastik beżowo-zielony
Wyślemy: poniedziałek (07 lutego)
Kosz do segregacji 50 litrów Curver FLIP BIN plastik brązowy

Curver to firma specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, która od lat postrzega innowacje i zrównoważony rozwój jako swoje najważniejsze priorytety. Zarówno w doborze surowców, jak i projektowaniu asortymentu, producent ten stosuje surowe zasady eko-koncepcji w celu zminimalizowania wpływu swoich produktów na środowisko.

W ciągu 65 lat swojej działalności, rozpoczynający swoją działalność w Holandii Curver stał się międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Dzięki bogatej ofercie, zawierającej między innymi kosze na śmieci, firma ta pomaga uporządkować świat i dostarcza systemy do porządkowania, segregowania i przechowywania odpadów wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Do ich produktów należą między innymi:

pojemniki na odpady ogólnego zastosowania − pojemne (ponad 100 litrów) i wygodne, kubły na śmieci Curver mieszczą dużą ilość wszelkiego rodzaju odpadów i wyposażone są w pokrywy oraz ułatwiające przemieszczanie pojemnika kółka. Wytrzymałe tworzywa z których są produkowane te plastikowe kosze na śmieci są w 100% ekologiczne,

kosze łazienkowe − dostępne w rozmaitych kształtach i wariantach, te plastikowe kosze z uchylną pokrywą, kosze z pokrywą PUSH oraz kosze z pedałem idealnie pasują swoim nowoczesnym wzornictwem zarówno do łazienki, jak i kuchni, biura czy gabinetu. Wolnostojące pojemniki na odpady Curver dostępne są w wielu wariantach pojemnościowych i łatwe w utrzymaniu,

kosze do segregacji śmieci − wyposażone w uchylną pokrywę otwieraną na dwa sposoby, plastikowe kubły do segregacji odpadów Curver występują w wielu różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu nadają się idealnie jako schludne pojemniki na śmieci służące selekcjonowaniu różnych rodzajów odpadków.

Dzięki wprowadzeniu plastiku polipropylenowego jako pojedynczego surowca, producent eliminuje mieszanie się tworzywa z innymi materiałami, co wpływa korzystnie na wszystkie etapy cyklu życia produktu, począwszy od produkcji, aż do recyklingu. W efekcie plastikowe kosze Curver są trwałe, estetyczne i ekologiczne.