sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Tork

Pokazuje 1-18 z 350 elementów:
Wyślemy: środa (19 czerwca)
Podajnik na ręczniki papierowe w rolce Tork Matic biały plastik
Wyślemy: środa (19 czerwca)
Podajnik na ręczniki papierowe w rolce Tork Matic czarny plastik
Wyślemy: poniedziałek (17 czerwca)
Podajnik na ręczniki papierowe wielopanelowe Tork Xpress czarny plastik
Promocje
Wyślemy: poniedziałek (17 czerwca)
Ręcznik papierowy ZZ Tork Xpress Multifold 2 warstwy 2100 szt. ekstra miękki biała celuloza
Promocje
Wyślemy: poniedziałek (17 czerwca)
Ręcznik papierowy ZZ Tork Xpress Multifold 2 warstwy 4740 szt. biała makulatura
Wyślemy: poniedziałek (17 czerwca)
Podajnik na ręczniki papierowe ZZ / C Tork biały plastik

Tork - Pół wieku innowacji w higienie i zdrowiu, oferując kompletne rozwiązania dla przestrzeni publicznej i osobistej

Tork jest marką szwedzkiej grupy Essity. Grupa Essity to międzynarodowa firma zajmująca się higieną osobistą i publiczną oraz zdrowiem w ponad 150 krajach. Do 2017 roku grupa ta była częścią firmy SCA, potentata szwedzkiego przemysłu drzewnego, jednak została odłączona jako grupa dedykowana dla produktów i rozwiązań dla zdrowia i higieny.

Historia samej marki Tork (w języku szwedzkim “torka” oznacza “suszyć, wycierać”) sięga  1968 roku, kiedy zostało zaprezentowane pierwsze nowoczesne jednorazowe czyściwo włókninowe. 5 lat później rynek podbił pierwszy dozownik do ręczników papierowych − przez dziesięciolecia pozostał najczęściej używanym dozownikiem w przestrzeni publicznej. Z czasem marka rozszerzała się o kolejne, coraz bardziej innowacyjne produkty. W 1987 roku asortyment osiągnął 500 produktów oraz zaprojektowane zostało pierwsze logo, znane dziś na całym świecie. Obecnie oferta Tork obejmuje kompletne rozwiązania higieniczne, w tym:

dozowniki do mydła w piance, dozowniki do mydła w płynie, dozowniki do papieru toaletowego, dozowniki do ręczników papierowych, dozowniki do zapachów i odświeżacze powietrza, dozowniki nakładek sedesowych, pojemniki na papier toaletowy w jumbo rolach, dozowniki woreczków sanitarnych, pojemniki na chusteczki higieniczne, kosze na śmieci,

papier toaletowy w małych rolkach i składce, podkłady medyczne, nakładki sedesowe, ręczniki papierowe w roli i składce ZZ oraz CC, ręczniki wielopanelowe, serwetki,

− mydło do rąk w piance, mydło do rąk w płynie, balsam do rąk, żel do dezynfekcji rąk, środki do dezynfekcji rąk,

− technologię internetowej komunikacji z urządzeniami w celach serwisowych i konserwacji, produkty do czyszczenia i wycierania, takie jak czyściwa papierowe i włókninowe do zabrudzeń przemysłowych oraz płyny do czyszczenia deski sedesowej.

Poprzez wieloletnie doświadczenia i obserwacje, Tork dostarcza coraz to nowych danych usprawniających efektywne utrzymywanie czystości w przestrzeni publicznej, na przykład wprowadzając nowoczesne usługi oferujące możliwość wsparcia sprzątania bazując na danych przesyłanych do systemu w czasie rzeczywistym.

Marka Tork od ponad pół wieku tworzy kompleksowe, przemyślane i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym toaleta staje się jedną z wizytówek firmy.