sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Polska firma PiktoGraf to przedsiębiorstwo związane przede wszystkim z produkcją znaków, tablic informacyjnych oraz instrukcji BHP i PPOŻ. Specjalizuje się w tworzeniu czytelnych i spójnych systemów informacji wizualnych dla wszelkiego rodzaju biur, obiektów użyteczności publicznej oraz instytucji.

Produkcją piktogramów do dróg przeciwpożarowych, oznaczeń do toalet i tabliczek przeznaczonych do różnego rodzaju innych pomieszczeń, PiktoGraf zajmuje się już od 2004 roku. Od tego czasu producent regularnie poszerza swoją ofertę i udoskonala technikę wydruku oraz jakość samoprzylepnych foliowych naklejek informacyjnych oraz tabliczek PCV przeznaczonych na drzwi publicznych WC. Spośród ich produktów przeznaczonych do wykorzystania przy aranżacji łazienek warto zwrócić uwagę na:

oznaczenia toalet PiktoGraf oferuje produkty pomagające przy prawidłowym oznaczaniu WC. Tworzone przez tę firmę piktogramy na drzwi toalet wykonane są z folii samoprzylepnej lub białej płyty i dostępne w wersjach przeznaczonych między innymi do WC ogólnego, WC męskiego, WC damskiego, WC dla niepełnosprawnych, toalety dla personelu i pomieszczenia z przewijakiem dla niemowląt.

Dostępne w ofercie znaki utrzymane są w kolorystyce biało-niebieskiej i są uniwersalnym rozwiązaniem do toalet publicznych, łazienek szkolnych czy sanitariatów w obiektach służby zdrowia.