sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Ninestar

Wyślemy: środa (12 maja)
Automatyczny kosz na śmieci 8 litrów Ninestars stal matowa
Wyślemy: środa (12 maja)
Automatyczny kosz na śmieci 24 litry Ninestars stal połysk
Wyślemy: środa (12 maja)
Automatyczny kosz na śmieci 42 litry Ninestars stal połysk
Wyślemy: środa (12 maja)
Automatyczny kosz na śmieci 42 litry Ninestars stal połysk
czasowo niedostępny
Pojemnik na odpady medyczne 33 litry Ninestars plastik biały
czasowo niedostępny
Automatyczny kosz na śmieci 70 litrów Ninestars stal połysk

Nine Stars to renomowany i wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych producent nowoczesnych, automatycznych koszy na śmieci, który stosuje w swoich produktach opatentowaną już w 1999 roku technologię działającego dzięki podczerwieni czujnika ruchu pozwalającego kubłom tej firmy samoistne otwieranie i zamykanie się.

Marka Nine Stars zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, gabinetach kosmetycznych, zakładach produkujących żywność i wielu innych miejscach szczególnie narażonych lub wrażliwych na kontakt z bakteriami. Odpowiedzią na problemy tych firm i instytucji są stworzone z myślą o wygodzie użytkowania i ograniczeniu kontaktu z brudem bezdotykowe kosze na śmieci, które dzięki szczelnym pokrywom oraz systemowi automatycznego otwierania i zamykania chronią korzystające z nich osoby przed zarazkami obecnymi w odpadach. Do szerokiej gamy produktów zaliczają się:

automatyczne kosze na śmieci plastikowedziałające bezdotykowo i otwierające pokrywę w chwili, w której czujnik wychwyci ruch, plastikowe kubły na odpady Nine Stars zasilane są bateriami, dzięki czemu nie trzeba ich podłączać do prądu, a przy tym na tyle nieduże, aby z łatwością można było je umieszczać w miejscach, w których są potrzebne. Dzięki szczelności i dostępności w kilku kolorach, produkty tej firmy doskonale sprawdzają się w roli pojemników na odpady medyczne,

automatyczne kosze na śmieci metalowe wykonane ze stali matowej i stali połysk bezdotykowe kubły na śmieci dostępne są w wersjach o pojemności od 8 do nawet 80 litrów i wyposażone w szczelne zamknięcia, dzięki którym wrzucone do nich śmieci nie uwalniają niemiłej woni do najbliższego otoczenia pojemnika. Nowoczesny design i wysoka funkcjonalność sprawiają, że doskonale pasują do ogólnodostępnych toalet, gabinetów lekarskich, a nawet zwykłych domowych łazienek.

Wysoka jakość wykonania, przemyślana konstrukcja, różne pojemności do wyboru i nowoczesne wzornictwo to bezdyskusyjne atuty koszy na fotokomórkę Nine Stars, które zapewniają swoim użytkownikom wysoki poziom higieny i wygodę usuwania odpadów