sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Kosze na śmieci Ninestar

Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Automatyczny kosz na śmieci 8 litrów Ninestars stal matowa
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na śmieci owalny 42 litry Ninestars stal połysk
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na śmieci 45 litrów Ninestars stal połysk
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na śmieci 15 litrów Ninestars stal połysk
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na śmieci 31 litrów Ninestars stal połysk
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na śmieci 49 litrów Ninestars stal połysk
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na śmieci 50 litrów Ninestars stal połysk
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na śmieci 5 litrów Ninestars stal połysk
Wyślemy: piątek (21 czerwca)
Automatyczny kosz na odpady medyczne 24 litry Ninestars stal matowa

Nine Stars to renomowany i wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych producent nowoczesnych, automatycznych koszy na śmieci, który stosuje w swoich produktach opatentowaną już w 1999 roku technologię działającego dzięki podczerwieni czujnika ruchu pozwalającego kubłom tej firmy samoistne otwieranie i zamykanie się.

Marka Nine Stars zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, gabinetach kosmetycznych, zakładach produkujących żywność i wielu innych miejscach szczególnie narażonych lub wrażliwych na kontakt z bakteriami. Odpowiedzią na problemy tych firm i instytucji są stworzone z myślą o wygodzie użytkowania i ograniczeniu kontaktu z brudem bezdotykowe kosze na śmieci, które dzięki szczelnym pokrywom oraz systemowi automatycznego otwierania i zamykania chronią korzystające z nich osoby przed zarazkami obecnymi w odpadach. Do szerokiej gamy produktów zaliczają się:

automatyczne kosze na śmieci plastikowedziałające bezdotykowo i otwierające pokrywę w chwili, w której czujnik wychwyci ruch, plastikowe kubły na odpady Nine Stars zasilane są bateriami, dzięki czemu nie trzeba ich podłączać do prądu, a przy tym na tyle nieduże, aby z łatwością można było je umieszczać w miejscach, w których są potrzebne. Dzięki szczelności i dostępności w kilku kolorach, produkty tej firmy doskonale sprawdzają się w roli pojemników na odpady medyczne,

automatyczne kosze na śmieci metalowe wykonane ze stali matowej i stali połysk bezdotykowe kubły na śmieci dostępne są w wersjach o pojemności od 8 do nawet 80 litrów i wyposażone w szczelne zamknięcia, dzięki którym wrzucone do nich śmieci nie uwalniają niemiłej woni do najbliższego otoczenia pojemnika. Nowoczesny design i wysoka funkcjonalność sprawiają, że doskonale pasują do ogólnodostępnych toalet, gabinetów lekarskich, a nawet zwykłych domowych łazienek.

Wysoka jakość wykonania, przemyślana konstrukcja, różne pojemności do wyboru i nowoczesne wzornictwo to bezdyskusyjne atuty koszy na fotokomórkę Nine Stars, które zapewniają swoim użytkownikom wysoki poziom higieny i wygodę usuwania odpadów