sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Coba

Wyślemy: czwartek (04 marca)
Mata stanowiskowa 0,9 x 1,5 m RAMPMAT COBA
Wyślemy: 16 marca (wtorek)
Mata wejściowa 0,6 x 0,9 m VYNA-PLUSH COBA
Wyślemy: 16 marca (wtorek)
Mata wejściowa 1,2 x 1,8 m VYNA-PLUSH COBA
Wyślemy: 16 marca (wtorek)
Taśma antypoślizgowa żółto-czarna 5 cm x 18,3 m COBA
Wyślemy: 16 marca (wtorek)
Mata wejściowa 1 x 1,5 m RINGMAT COBA
Wyślemy: 16 marca (wtorek)
Mata wejściowa 0,9 x 1,5 m VYNA-PLUSH COBA
Wyślemy: 16 marca (wtorek)
Mata dekontaminacyjna 0,46 x 1,17 m 30 szt. FIRST-STEP COBA

COBA europe to niemiecka firma będąca jednym z największych, najbardziej doświadczonych i renomowanych producentów wszelkiego rodzaju wycieraczek oraz produktów zabezpieczających podłogi i powierzchnie płaskie w zakładach pracy. Dostarcza firmom i przedsiębiorstwom szerokiego spektrum branż rozwiązania pozwalające zwiększyć bezpieczeństwo zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz innych obiektów. 

Działająca od 1996 roku COBA europe stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty, projektowane w oparciu o szczegółowe badania i doświadczenia zdobyte podczas analizy wielu, różniących się trybem, warunkami i specyfiką miejsc pracy. Wśród sprawdzonych i kompleksowych materiałów eksploatacyjnych i rozwiązań służących zachowaniu odpowiedniego stopnia BHP  w firmie znajdziemy między innymi takie produkty jak arkusze gumowe, osłony na kable a nawet kurtyny paskowe z PVC oraz:

maty wejściowe − ognioodporne, cechujące się wysokim poziomem usuwania zanieczyszczeń i wilgoci, wyposażone we włókna polipropylenowe oraz zrobione z gumy maty wejściowe wraz z antyzmęczeniowymi matami stanowiskowymi dostępne są w wielu wariantach pozwalających na zastosowanie ich w wielu miejscach oraz celach,

taśmy antypoślizgowe − czyli przemysłowe taśmy podłogowe zapobiegające poślizgnięciu się, przeznaczone do naklejenia na krawędzie stopni i ramp, zapewniające zwiększone bezpieczeństwo na gładkich lub mokrych powierzchniach. 

Rozwiązania oferowane przez firmę COBA europe są najnowocześniejszymi na rynku, a kupujący ich produkty klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz opiekę posprzedażową.