sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Unilever

Wysyłamy w 24 godziny
Domestos Red Power płyn do WC 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Domestos Professional Whitener wybielacz 5 litrów
Wysyłamy do 3 dni
Domestos Professional Pine Fresh 5 litrów
Wyślemy: poniedziałek (25 stycznia)
Cif Stainless Steel & Glass środek do czyszczenia 750 ml
Wysyłamy do 3 dni
Cif Cream Lemon mleczko 2 litry
Wysyłamy do 3 dni
Cif Professional Cream mleczko 2 litry
Wysyłamy do 3 dni
Domestos Professional Citrus Fresh 5 litrów
Wysyłamy do 3 dni
Domestos Prof. Grout Cleaner 750 ml
Wysyłamy do 3 dni
Cif Window & Multisurface Cleaner płyn 750 ml
Wysyłamy do 3 dni
Cif Furniture Polish preparat do mebli 750 ml
Wysyłamy do 3 dni
Cif Cream With Bleach mleczko 2 litry

Unilever to znana na całym świecie, działająca na sześciu kontynentach międzynarodowa firma, posiadająca w swoim portfolio ponad 400 różnorodnych marek oferujących produkty z branży artykułów spożywczych, kosmetyki, a także środki czystości do sprzątania toalet, kuchni oraz wielu innych wymagających utrzymywania szczególnie wysokiego stopnia higieny pomieszczeń. Swoje wyroby wytwarza w ponad 300 fabrykach zlokalizowanych w 69 krajach.

Powstałe w latach 90. XIX wieku przedsiębiorstwo, które za pomocą zwykłej kostki mydła spopularyzowało dbałość o higienę w wiktoriańskiej Anglii, dziś sprawuje kontrolę nad najbardziej znanymi markami chemii gospodarczej, takimi jak między innymi Cif i Domestos. Dzięki wysokiemu stopniowi wyspecjalizowania obu tych podmiotów oraz dbałości Unilevera o przyjazność preparatów czyszczących dla środowiska i stałą poprawę ich skuteczności, oferowane przez tę firmę środki do mycia łazienek są skuteczne i bezpieczne. Szeroka gama produktów obejmuje przede wszystkim:

materiały eksploatacyjne − środki do sprzątania Cif pomagają utrzymać w czystości podłogi i inne powierzchnie zmywalne, obejmują preparaty do mycia łazienki, środki do dezynfekcji dla gastronomii, płyny do czyszczenia piekarników, mleczka czyszczące, płyny do mycia podłóg i wiele innych uniwersalnych i specjalistycznych produktów. Domestos z kolei to ceniony specjalista w dziedzinie czyszczenia i dezynfekcji sanitariatów, oferujący płyny do WC, a także kostki do pisuarów i inne wyroby chemii gospodarczej, radzące sobie równie dobrze z zabrudzeniami w domowych łazienkach, jak i publicznych toaletach.

Wielokrotnie nagradzany, Unilever jest liderem na rynku środków czystości i produktów pomagających w utrzymywaniu higieny, a międzynarodowa popularność jego marek udowadnia, że oferowane przez niego wyroby są zawsze najwyższej jakości.