sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Unilever

Pokazuje 1-18 z 22 elementów:
Wyślemy: poniedziałek (13 lutego)
Domestos Urinal Blocks kostki do pisuarów 150 szt.
Wyślemy jeszcze dziś
Domestos Professional Pine Fresh 5 litrów
Wyślemy jeszcze dziś
Domestos Professional Citrus Fresh 5 litrów
Wyślemy jeszcze dziś
Domestos Prof. Grout Cleaner 750 ml
Wyślemy jeszcze dziś
Cif Window & Multisurface Cleaner płyn 750 ml
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Cif Stainless Steel & Glass środek do czyszczenia 750 ml
Wyślemy: poniedziałek (13 lutego)
Cif Professional Washroom 2 w 1 środek do mycia łazienek 5 litrów
Wyślemy jeszcze dziś
Cif Professional Cream mleczko 2 litry
Wyślemy jeszcze dziś
Cif Professional 2 w 1 Cleaner Disinfectant 5 litrów
Wyślemy jeszcze dziś
Cif Oven & Grill Cleaner płyn do piekarników 750 ml
Wyślemy jeszcze dziś
Cif Furniture Polish preparat do mebli 750 ml

Unilever to znana na całym świecie, działająca na sześciu kontynentach międzynarodowa firma, posiadająca w swoim portfolio ponad 400 różnorodnych marek oferujących produkty z branży artykułów spożywczych, kosmetyki, a także środki czystości do sprzątania toalet, kuchni oraz wielu innych wymagających utrzymywania szczególnie wysokiego stopnia higieny pomieszczeń. Swoje wyroby wytwarza w ponad 300 fabrykach zlokalizowanych w 69 krajach.

Powstałe w latach 90. XIX wieku przedsiębiorstwo, które za pomocą zwykłej kostki mydła spopularyzowało dbałość o higienę w wiktoriańskiej Anglii, dziś sprawuje kontrolę nad najbardziej znanymi markami chemii gospodarczej, takimi jak między innymi Cif i Domestos. Dzięki wysokiemu stopniowi wyspecjalizowania obu tych podmiotów oraz dbałości Unilevera o przyjazność preparatów czyszczących dla środowiska i stałą poprawę ich skuteczności, oferowane przez tę firmę środki do mycia łazienek są skuteczne i bezpieczne. Szeroka gama produktów obejmuje przede wszystkim:

materiały eksploatacyjne − środki do sprzątania Cif pomagają utrzymać w czystości podłogi i inne powierzchnie zmywalne, obejmują preparaty do mycia łazienki, środki do dezynfekcji dla gastronomii, płyny do czyszczenia piekarników, mleczka czyszczące, płyny do mycia podłóg i wiele innych uniwersalnych i specjalistycznych produktów. Domestos z kolei to ceniony specjalista w dziedzinie czyszczenia i dezynfekcji sanitariatów, oferujący płyny do WC, a także kostki do pisuarów i inne wyroby chemii gospodarczej, radzące sobie równie dobrze z zabrudzeniami w domowych łazienkach, jak i publicznych toaletach.

Wielokrotnie nagradzany, Unilever jest liderem na rynku środków czystości i produktów pomagających w utrzymywaniu higieny, a międzynarodowa popularność jego marek udowadnia, że oferowane przez niego wyroby są zawsze najwyższej jakości.