sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Cligo: proste i estetyczne systemy informacyjne - idealne rozwiązanie dla toalet publicznych i obiektów użyteczności publicznej

Cligo jest polską marką oferującą proste i estetyczne systemy informacyjne, które pomagają znaleźć właściwą drogę do celu. Wśród tworzonych przez firmę tabliczek z piktogramami znalazły się także wykonane z lakierowanego tworzywa oznaczenia na drzwi toalet publicznych.

Mająca w swojej ofercie produkty takie jak tablice i tabliczki, szyldy, ramki plakatowe oraz witryny, marka Cligo skupia się na akcesoriach do wnętrz niezbędnych w każdym obiekcie użyteczności publicznej, dowolnej firmie, obiekcie handlowym, a nawet gabinecie lekarskim. Projektowane przez nią systemy informacyjne i znaki są przy tym zawsze wykonane z dbałością o odpowiedni ich wygląd i czytelność i dodatkowo dostępne w różnych wersjach, aby pasowały do każdego wnętrza. Do wykorzystania w łazienkach szczególnie polecamy:

oznaczenia toalet wykonane z lakierowanego tworzywa oznaczenia na drzwi toalet publicznych dostępne są w wersji przeznaczonej do toalety męskiej oraz toalety damskiej, w czterech wariantach kolorystycznych do wyboru: grafitowym, srebrnym, złotym i oliwkowym, co pozwala na dobranie oznaczenia do wystroju wnętrza.

Oznakowania WC Cligo są czytelne i przyjazne użytkownikom, a przy tym łatwe w montażu oraz eleganckie.