sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Purell

Wyślemy jeszcze dziś
Żel do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED LTX 1200 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Żel do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED TFX 1200 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk Purell LTX 1.2 litra
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Żel do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED LTX 700 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Żel do dezynfekcji rąk PURELL VF+ TFX 1200 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Żel do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED ADX 700 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Żel do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED NXT 1000 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Pianka do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED LTX 1200 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Pianka do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED LTX 700 ml
Wyślemy: 28 maja (wtorek)
Żel do dezynfekcji rąk PURELL ADVANCED 500 ml

PURELL to francuska marka produktów do dezynfekcji rąk należąca do amerykańskiej firmy GOJO Industries, Inc. i będąca producentem błyskawicznego środka do dezynfekcji PURELL, który stał się najbardziej popularnym i rozpoznawalnym preparatem tego typu w Ameryce, cieszącym się przy tym znaczną renomą na całym świecie.

Historia PURELL sięga 1988 roku. To wtedy opracowano pierwszą recepturę płynu antybakteryjnego spod szyldu tej marki. Początkowo produkowany z myślą o pracownikach służby zdrowia oraz gastronomii środek szybko zyskał popularność dzięki swojej efektywności (zabija 99, 99% najczęściej występujących bakterii) oraz poręczności i delikatnemu, nie szkodzącemu skórze, działaniu. Dziś oferta PURELL obejmuje:

dozowniki żelu PURELLautomatyczne i manualne dozowniki żelu antybakteryjnego wykonane są z tworzywa ABS i wyposażone w wizjer do kontroli poziomu zawartości wkładu. Dozowniki są przystosowane do montażu na ścianie, a ich obsługa i wymiana zużytych wsadów są niezwykle łatwe,

materiały eksploatacyjne do higieny rąk − dostępny w opakowaniach o różnej objętości żel do dezynfekcji PURELL doskonale czyści skórę, ma szerokie spektrum działania antymikrobowego i nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu można go stosować w miejscach, w których nie ma umywalek lub dostęp do łazienki jest utrudniony. Zawiera składniki nawilżające które pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry i jest jednym z najlepszych sposobów na to, aby zadbać o higienę rąk.

Produkty antybakteryjne PURELL są doceniane i stosowane przez lekarzy, restauratorów i zwykłych ludzi na całym świecie. Formuła żelu jest przebadana klinicznie i zgodna z międzynarodowymi normami.