sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Purell

Wyślemy: czwartek (17 czerwca)
Elektroniczny dozownik do żelu Purell TFX 1.2 l
Wyślemy: czwartek (17 czerwca)
Bezdotykowy dozownik do żelu Purell TFX 1.2 l
czasowo niedostępny
Automatyczny dozownik do żelu Purell LTX 1.2 L czarno-srebrny
czasowo niedostępny
Dozownik manualny żelu do rąk Purell ADX 0.7 litra plastik biały
czasowo niedostępny
Dozownik żelu do rąk manualny Purell ADX 0.7 litra

PURELL to francuska marka produktów do dezynfekcji rąk należąca do amerykańskiej firmy GOJO Industries, Inc. i będąca producentem błyskawicznego środka do dezynfekcji PURELL, który stał się najbardziej popularnym i rozpoznawalnym preparatem tego typu w Ameryce, cieszącym się przy tym znaczną renomą na całym świecie.

Historia PURELL sięga 1988 roku. To wtedy opracowano pierwszą recepturę płynu antybakteryjnego spod szyldu tej marki. Początkowo produkowany z myślą o pracownikach służby zdrowia oraz gastronomii środek szybko zyskał popularność dzięki swojej efektywności (zabija 99, 99% najczęściej występujących bakterii) oraz poręczności i delikatnemu, nie szkodzącemu skórze, działaniu. Dziś oferta PURELL obejmuje:

dozowniki żelu PURELLautomatyczne i manualne dozowniki żelu antybakteryjnego wykonane są z tworzywa ABS i wyposażone w wizjer do kontroli poziomu zawartości wkładu. Dozowniki są przystosowane do montażu na ścianie, a ich obsługa i wymiana zużytych wsadów są niezwykle łatwe,

materiały eksploatacyjne do higieny rąk − dostępny w opakowaniach o różnej objętości żel do dezynfekcji PURELL doskonale czyści skórę, ma szerokie spektrum działania antymikrobowego i nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu można go stosować w miejscach, w których nie ma umywalek lub dostęp do łazienki jest utrudniony. Zawiera składniki nawilżające które pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry i jest jednym z najlepszych sposobów na to, aby zadbać o higienę rąk.

Produkty antybakteryjne PURELL są doceniane i stosowane przez lekarzy, restauratorów i zwykłych ludzi na całym świecie. Formuła żelu jest przebadana klinicznie i zgodna z międzynarodowymi normami.