sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Świetlówki owadobójcze Philips

PHILIPS jest holenderską firmą będącą jednym ze światowych liderów w dziedzinie energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych, mający w swojej bogatej ofercie różnorodnych i dostosowanych do wymagań rozmaitych branż produktów między innymi świetlówki do lamp owadobójczych oraz specjalistycznych lamp UV do urządzeń owadobójczych, pomagających skutecznie pozbywać się szerokiego spektrum insektów.

Działającą na rynku już od ponad 120 lat firma Philips sprzedaje swoje towary w ponad 100 krajach na całym świecie, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne i nowatorskie wzornictwo do opracowywania wyrobów odpowiadających, zgodnie z zasadą marki, aby tworzyć proste i spełniające jak najlepiej swoje zadanie produkty, najważniejszym potrzebom osób prywatnych oraz dużych i małych przedsiębiorstw z rozmaitych gałęzi przemysłu oraz gastronomii. Oferta Philips obejmuje:

lampy owadobójcze − dostępne w różnych kształtach i mające szeroki zakres mocy świetlówki do tępienia insektów emitują promieniowanie ultrafioletowe aby przyciągać i zabijać wszelkiego rodzaju owady, takie jak muchy, muszki i osy. Działają długo, skutecznie i dostępne są w wersji ze szkła nietłukącego.

Przeznaczający duże środki na badania Philips nieustannie się rozwija i tworzy technologie nowej generacji oraz innowacje o wielkim znaczeniu dla rozwoju wielu branż.