sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Gojo

Wyślemy: jutro
Mydło do rąk w piance GOJO LTX 1.2 litra
czasowo niedostępny
Elektroniczny dozownik do mydła w piance GOJO LTX 1.2 litra
czasowo niedostępny
Automatyczny dozownik do mydła w piance GOJO LTX 1.2 litra
czasowo niedostępny
Elektroniczny dozownik do mydła w piance GOJO TFX 1.2 litra
czasowo niedostępny
Dozownik manualny do odżywki GOJO HAND MEDIC 0.68 litra
czasowo niedostępny
Dozownik odżywki do rąk GOJO HAND MEDIC 0.68 litra

GOJO to marka amerykańskiej firmy GOJO Industries, Inc., wiodącego producenta i sprzedawcy produktów do czyszczenia, mycia i dezynfekcji rąk oraz pielęgnacji skóry, przeznaczonych do stosowania poza domem. Firma, promując dbałość o higienę rąk, wykorzystuje w swoich środkach najnowsze rozwiązania naukowe.

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1946 r., firma GOJO opracowała wiele innowacyjnych rozwiązań, do których zaliczają się GOJO Original Formula – wysoce wydajny preparat do mycia rąk bez użycia wody – oraz PURELLbłyskawiczny środek do dezynfekcji rąk, który stał się najbardziej popularnym preparatem tego typu w Ameryce. Nic zatem dziwnego, że w ofercie tego stawiającego na wszechstronność producenta znajdują się produkty doskonale nadające się dla szkolnictwa, przetwórstwa spożywczego, służby zdrowia, branży przemysłowej i budynków biurowych:

− dozowniki do mydła w płynie i dozowniki do mydła w pianie − przystosowane do emulsji czyszczącej, odżywki do rąk i zwykłego mydła dozowniki GOJO doskonale nadają się do wszelkich preparatów czyszczących zabrudzenia ze skóry dłoni i dostępne są również jako bezdotykowe dozowniki elektroniczne. Wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS, stworzone są z myślą o zakładach produkcji i toaletach publicznych o dużym natężeniu ruchu,

− materiały eksploatacyjne − preparaty do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji dłoni, czyli mydło w piance, profesjonalna odżywka do rąk i emulsja do czyszczenia rąk. Szeroka gama tych zapakowanych w higieniczne i jednorazowe opakowania produktów przeznaczona jest do użytku w każdym środowisku pracy i posiada certyfikat Ecolabel.

Oferta GOJO jest kompleksowa i składa się z idealnie współgrających ze sobą produktów. Tworzone przez tego producenta jednorazowe wkłady zawierające płyny antybakteryjne i inne środki do higieny rąk do dozowników są odpowiedzią na wszystkie potrzeby szpitali i przychodni, zakładów produkujących żywność, a nawet obiektów sportu i rekreacji.