sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Medisept

Pokazuje 1-18 z 94 elementów:
Promocje
Wyślemy: jutro
Shine Floor emulsja do pielęgnacji podłóg 1 litr
Promocje
Wyślemy: jutro
Panel Clean środek do mycia paneli i podłóg z drewna 1 litr
Promocje
Wyślemy: jutro
Strong Clean płyn do czyszczenia podłóg 1 litr
Promocje
Wyślemy: jutro
Gres Clean płyn do gruntownego czyszczenia posadzek 1 litr
Promocje
Wyślemy: jutro
Gres Clean płyn do czyszczenia powierzchni 5 litrów
Promocje
Wyślemy: jutro
Brud Clean płyn czyszczenia do zakładów przemysłowych 1 litr
Promocje
Wyślemy: jutro
Glass Clean płyn do szyb 0.5 litra ze spryskiwaczem
Promocje
Wyślemy: jutro
Glass Clean płyn do szyb 5 litrów

Glass Clean płyn do szyb 5 litrów

31,25 zł netto
25,39 zł netto
Promocje
Wyślemy: jutro
Anty Klej płyn do usuwania śladów po naklejkach 0.5 litra
Promocje
Wyślemy: jutro
Sanit Clean płyn do mycia łazienek wiśnia 1 litr
Promocje
Wyślemy: jutro
Sanit Foam pianka do mycia łazienki 5 litrów
Promocje
Wyślemy: jutro
Diament Lemon płyn do mycia naczyń 1 litr
Promocje
Wyślemy: jutro
Diament Lemon płyn do mycia naczyń 5 litrów

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków utrzymania czystości oraz opakowań do sterylizacji. Produkty tej marki obejmują trzy linie: linia MEDI-line, w skład której wchodzą preparaty do dezynfekcji narzędzi medycznychpowierzchni oraz płyny do dezynfekcji rąk, linia MEDI-Clean obejmująca środki czystości i sprzęt do sprzątania oraz linia STERI-line czyli torebki do sterylizacji i rękawy do sterylizacji.

Firma działa na rynku od 25 lat, dostarczając rozwiązania między innymi dla służby zdrowia oraz przemysłu i firm sprzątających, oferując najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny. Szeroki zakres produktów umożliwia skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

artykuły do higieny rąk − czyli wszelkiego rodzaju płyny do dezynfekcji rąk, mydła w płynie i kremy do rąk. Przebadane dermatologicznie preparaty zabijają bakterie i wirusy, a przy tym nawilżają i pielęgnują skórę dłoni. Medisept oferuje nowoczesne środki do codziennej higieny, doskonale sprawdzające się również w placówkach służby medycznej,

odświeżacze powietrza − przeznaczone do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, hoteli, banków i pomieszczeń użyteczności publicznej odświeżacze Medisept neutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają świeżą woń. Nie zawierają czynników uczulających i dostępne są w wielu wersjach zapachowych i wygodnych, półlitrowych i pięciolitrowych pojemnikach.

środki czystości − to szeroka gama produktów, takich jak szampon do prania wykładzin i tapicerek, mleczko do pielęgnacji meblipłyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do dezynfekcji sprzętu stomatologicznego, środek do mycia urządzeń ssących, chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz, płyn do czyszczenia zakładów przemysłowych, płyn do czyszczenia stali nierdzewnej i płyn do szyb.

Materiały do utrzymania czystości Medisept są idealne dla placówek służby zdrowia (szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i zabiegowych, gabinetów stomatologicznych), instytucji publicznych, urzędów, szkół, zakładów produkcyjnych, gastronomii i firm sprzątających.