sklep@ole.pl, +48618552085

Medisept

Pokazuje 1-30 z 121 elementów:
Wysyłamy w 24 godziny
Strong Clean płyn do czyszczenia podłóg 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Gres Clean płyn do czyszczenia powierzchni 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Wood Clean mleczko do pielęgnacji mebli 0,5 litra
Wysyłamy w 24 godziny
Diament Lemon płyn do mycia naczyń 1 litr
Wysyłamy w 24 godziny
Diament Lemon płyn do mycia naczyń 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Mleczko do czyszczenia 0,6 litra
Wysyłamy w 24 godziny
Grill Foam pianka do czyszczenia 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Dish Clean płyn do zmywarek 10 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
All Clean płyn do czyszczenia powierzchni 1 litr
Wysyłamy w 24 godziny
All Clean płyn do czyszczenia powierzchni 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Mydło w płynie Olivia 0,5 litra z dozownikiem
Wysyłamy w 24 godziny
Top Scrub stripper do podłóg 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Viruton Extra płyn do dezynfekcji 1 litr
Wysyłamy w 24 godziny
Velodes Soft płyn do dezynfekcji rąk 5 litrów

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków utrzymania czystości oraz opakowań do sterylizacji. Produkty tej marki obejmują trzy linie: linia MEDI-line, w skład której wchodzą preparaty do dezynfekcji narzędzi medycznychpowierzchni oraz płyny do dezynfekcji rąk, linia MEDI-Clean obejmująca środki czystości i sprzęt do sprzątania oraz linia STERI-line czyli torebki do sterylizacji i rękawy do sterylizacji.

Firma działa na rynku od 25 lat, dostarczając rozwiązania między innymi dla służby zdrowia oraz przemysłu i firm sprzątających, oferując najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny. Szeroki zakres produktów umożliwia skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

artykuły do higieny rąk − czyli wszelkiego rodzaju płyny do dezynfekcji rąk, mydła w płynie i kremy do rąk. Przebadane dermatologicznie preparaty zabijają bakterie i wirusy, a przy tym nawilżają i pielęgnują skórę dłoni. Medisept oferuje nowoczesne środki do codziennej higieny, doskonale sprawdzające się również w placówkach służby medycznej,

odświeżacze powietrza − przeznaczone do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, hoteli, banków i pomieszczeń użyteczności publicznej odświeżacze Medisept neutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają świeżą woń. Nie zawierają czynników uczulających i dostępne są w wielu wersjach zapachowych i wygodnych, półlitrowych i pięciolitrowych pojemnikach.

środki czystości − to szeroka gama produktów, takich jak szampon do prania wykładzin i tapicerek, mleczko do pielęgnacji meblipłyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do dezynfekcji sprzętu stomatologicznego, środek do mycia urządzeń ssących, chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz, płyn do czyszczenia zakładów przemysłowych, płyn do czyszczenia stali nierdzewnej i płyn do szyb.

Materiały do utrzymania czystości Medisept są idealne dla placówek służby zdrowia (szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i zabiegowych, gabinetów stomatologicznych), instytucji publicznych, urzędów, szkół, zakładów produkcyjnych, gastronomii i firm sprzątających.