sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Medisept

Pokazuje 1-18 z 93 elementów:
Wyślemy: piątek (01 lipca)
Wood Clean mleczko do pielęgnacji mebli 0.5 litra
Wyślemy: piątek (01 lipca)
WC Clean antybakteryjny żel do łazienek 5 litrów
Wyślemy: poniedziałek (27 czerwca)
WC Clean antybakteryjny żel do łazienek 0.75 litra
Wyślemy: piątek (01 lipca)
Viruton Extra płyn do dezynfekcji 5 litrów
Wyślemy: poniedziałek (27 czerwca)
Viruton Extra płyn do dezynfekcji 1 litr
Wyślemy: poniedziałek (27 czerwca)
Velox Wipes chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu wkład 100 szt.
Wyślemy: poniedziałek (27 czerwca)
Velox Wipes chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu 100 szt. puszka
Wyślemy: piątek (01 lipca)
Velox Wipes chusteczki do dezynfekcji 100 szt. puszka
Wyślemy: poniedziałek (27 czerwca)
Velox Spray spray do mycia i dezynfekcji Tea Tonic 5 litrów
Wyślemy: poniedziałek (27 czerwca)
Velox Spray spray do mycia i dezynfekcji Tea Tonic 1 litr
Wyślemy: piątek (01 lipca)
Velox Spray płyn do mycia i dezynfekcji Neutral 5 litrów

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków utrzymania czystości oraz opakowań do sterylizacji. Produkty tej marki obejmują trzy linie: linia MEDI-line, w skład której wchodzą preparaty do dezynfekcji narzędzi medycznychpowierzchni oraz płyny do dezynfekcji rąk, linia MEDI-Clean obejmująca środki czystości i sprzęt do sprzątania oraz linia STERI-line czyli torebki do sterylizacji i rękawy do sterylizacji.

Firma działa na rynku od 25 lat, dostarczając rozwiązania między innymi dla służby zdrowia oraz przemysłu i firm sprzątających, oferując najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny. Szeroki zakres produktów umożliwia skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

artykuły do higieny rąk − czyli wszelkiego rodzaju płyny do dezynfekcji rąk, mydła w płynie i kremy do rąk. Przebadane dermatologicznie preparaty zabijają bakterie i wirusy, a przy tym nawilżają i pielęgnują skórę dłoni. Medisept oferuje nowoczesne środki do codziennej higieny, doskonale sprawdzające się również w placówkach służby medycznej,

odświeżacze powietrza − przeznaczone do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, hoteli, banków i pomieszczeń użyteczności publicznej odświeżacze Medisept neutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają świeżą woń. Nie zawierają czynników uczulających i dostępne są w wielu wersjach zapachowych i wygodnych, półlitrowych i pięciolitrowych pojemnikach.

środki czystości − to szeroka gama produktów, takich jak szampon do prania wykładzin i tapicerek, mleczko do pielęgnacji meblipłyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do dezynfekcji sprzętu stomatologicznego, środek do mycia urządzeń ssących, chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz, płyn do czyszczenia zakładów przemysłowych, płyn do czyszczenia stali nierdzewnej i płyn do szyb.

Materiały do utrzymania czystości Medisept są idealne dla placówek służby zdrowia (szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i zabiegowych, gabinetów stomatologicznych), instytucji publicznych, urzędów, szkół, zakładów produkcyjnych, gastronomii i firm sprzątających.