sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Medisept

Pokazuje 1-30 z 121 elementów:
czasowo niedostępny
Velox Spray płyn do mycia i dezynfekcji Tea Tonic 500 ml
czasowo niedostępny
Velox Wipes chusteczki do dezynfekcji 100 szt. puszka
czasowo niedostępny
Medi Spray płyn do dezynfekcji z alkoholem 1 litr
czasowo niedostępny
Protect Extra płyn do dezynfekcji 1 litr
Wysyłamy do 3 dni
Velodes Cream krem do rąk 0,5 litra
Wysyłamy w 24 godziny
Velodes Cream krem do rąk 100 ml
czasowo niedostępny
Velodes Soap emulsja do mycia rąk i ciała 5 litrów
czasowo niedostępny
Velodes Soap środek do mycia rąk i ciała 1 litr
czasowo niedostępny
Velodes Soap środek do mycia rąk i ciała 0,5 litra
Wysyłamy w 24 godziny
Velodes Soft płyn do dezynfekcji rąk 5 litrów
czasowo niedostępny
Velodes Soft płyn do dezynfekcji rąk 1 litr
czasowo niedostępny
Velodes Soft płyn do dezynfekcji rąk 0,5 litra z pompką
Wysyłamy w 24 godziny
Velodes Soft płyn do dezynfekcji rąk 0,5 litra
czasowo niedostępny
Velodes Soft płyn do dezynfekcji rąk 250 ml
czasowo niedostępny
Quatrodes Unit środek do mycia urządzeń ssących 5 litrów
czasowo niedostępny
Quatrodes Unit środek do mycia urządzeń ssących 1 litr

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków utrzymania czystości oraz opakowań do sterylizacji. Produkty tej marki obejmują trzy linie: linia MEDI-line, w skład której wchodzą preparaty do dezynfekcji narzędzi medycznychpowierzchni oraz płyny do dezynfekcji rąk, linia MEDI-Clean obejmująca środki czystości i sprzęt do sprzątania oraz linia STERI-line czyli torebki do sterylizacji i rękawy do sterylizacji.

Firma działa na rynku od 25 lat, dostarczając rozwiązania między innymi dla służby zdrowia oraz przemysłu i firm sprzątających, oferując najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny. Szeroki zakres produktów umożliwia skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

artykuły do higieny rąk − czyli wszelkiego rodzaju płyny do dezynfekcji rąk, mydła w płynie i kremy do rąk. Przebadane dermatologicznie preparaty zabijają bakterie i wirusy, a przy tym nawilżają i pielęgnują skórę dłoni. Medisept oferuje nowoczesne środki do codziennej higieny, doskonale sprawdzające się również w placówkach służby medycznej,

odświeżacze powietrza − przeznaczone do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, hoteli, banków i pomieszczeń użyteczności publicznej odświeżacze Medisept neutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają świeżą woń. Nie zawierają czynników uczulających i dostępne są w wielu wersjach zapachowych i wygodnych, półlitrowych i pięciolitrowych pojemnikach.

środki czystości − to szeroka gama produktów, takich jak szampon do prania wykładzin i tapicerek, mleczko do pielęgnacji meblipłyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do dezynfekcji sprzętu stomatologicznego, środek do mycia urządzeń ssących, chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz, płyn do czyszczenia zakładów przemysłowych, płyn do czyszczenia stali nierdzewnej i płyn do szyb.

Materiały do utrzymania czystości Medisept są idealne dla placówek służby zdrowia (szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i zabiegowych, gabinetów stomatologicznych), instytucji publicznych, urzędów, szkół, zakładów produkcyjnych, gastronomii i firm sprzątających.