sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Medisept

Pokazuje 1-18 z 93 elementów:
Promocje
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Quatrodes Extra środek do dezynfekcji 5 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Poli Clean B polimerowa powłoka ochronna 5 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Płyn do dezynfekcji rąk Velodes Soft 5 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Quatrodes One koncentrat do mycia i dezynfekcji 5 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Płyn do dezynfekcji rąk Velodes Silk 5 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Dish Clean płyn do zmywarek 10 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Velox Spray spray do mycia i dezynfekcji Tea Tonic 5 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Żel do dezynfekcji rąk Velodes Gel 5 litrów
Wyślemy: poniedziałek (05 czerwca)
Płyn do dezynfekcji sprzętu medycznego Velox Top AF 5 litrów neutralny
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Quatrodes Extra środek do dezynfekcji 1 litr
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Shine Floor emulsja do pielęgnacji podłóg 5 litrów
Wyślemy: środa (07 czerwca)
Velodes Soap emulsja do mycia rąk i ciała 5 litrów

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków utrzymania czystości oraz opakowań do sterylizacji. Produkty tej marki obejmują trzy linie: linia MEDI-line, w skład której wchodzą preparaty do dezynfekcji narzędzi medycznychpowierzchni oraz płyny do dezynfekcji rąk, linia MEDI-Clean obejmująca środki czystości i sprzęt do sprzątania oraz linia STERI-line czyli torebki do sterylizacji i rękawy do sterylizacji.

Firma działa na rynku od 25 lat, dostarczając rozwiązania między innymi dla służby zdrowia oraz przemysłu i firm sprzątających, oferując najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny. Szeroki zakres produktów umożliwia skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

artykuły do higieny rąk − czyli wszelkiego rodzaju płyny do dezynfekcji rąk, mydła w płynie i kremy do rąk. Przebadane dermatologicznie preparaty zabijają bakterie i wirusy, a przy tym nawilżają i pielęgnują skórę dłoni. Medisept oferuje nowoczesne środki do codziennej higieny, doskonale sprawdzające się również w placówkach służby medycznej,

odświeżacze powietrza − przeznaczone do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, hoteli, banków i pomieszczeń użyteczności publicznej odświeżacze Medisept neutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają świeżą woń. Nie zawierają czynników uczulających i dostępne są w wielu wersjach zapachowych i wygodnych, półlitrowych i pięciolitrowych pojemnikach.

środki czystości − to szeroka gama produktów, takich jak szampon do prania wykładzin i tapicerek, mleczko do pielęgnacji meblipłyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do dezynfekcji sprzętu stomatologicznego, środek do mycia urządzeń ssących, chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz, płyn do czyszczenia zakładów przemysłowych, płyn do czyszczenia stali nierdzewnej i płyn do szyb.

Materiały do utrzymania czystości Medisept są idealne dla placówek służby zdrowia (szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i zabiegowych, gabinetów stomatologicznych), instytucji publicznych, urzędów, szkół, zakładów produkcyjnych, gastronomii i firm sprzątających.