sklep@ole.pl, +48618552085

Medisept

Pokazuje 1-30 z 121 elementów:
czasowo niedostępny
Viruton Classic proszek do dezynfekcji narzędzi medycznych 5 kg
Wysyłamy do 3 dni
Viruton Extra płyn do dezynfekcji 5 litrów
czasowo niedostępny
Protect Spray płyn do dezynfekcji 5 litrów
czasowo niedostępny
Płyn do dezynfekcji Dezi Clean 5 litrów
czasowo niedostępny
Quatrodes Unit środek do mycia urządzeń ssących 5 litrów
czasowo niedostępny
Poli Clean polimerowa powłoka ochronna 5 litrów
czasowo niedostępny
Dish Clean Premium płyn do zmywarek 10 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Dish Clean płyn do zmywarek 10 litrów
czasowo niedostępny
Carpet Clean Extra szampon do tekstyliów nisko pieniący 5 litrów
czasowo niedostępny
Quatrodes One koncentrat do mycia i dezynfekcji 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Velodes Soft płyn do dezynfekcji rąk 5 litrów
czasowo niedostępny
Viruton Classic proszek do dezynfekcji narzędzi medycznych 1 kg
Wysyłamy w 24 godziny
Viruton Extra płyn do dezynfekcji 1 litr
Wysyłamy do 3 dni
Quatrodes Extra środek do dezynfekcji 1 litr
Wysyłamy do 3 dni
Shine Clean nabłyszczacz do zmywarek 5 litrów

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków utrzymania czystości oraz opakowań do sterylizacji. Produkty tej marki obejmują trzy linie: linia MEDI-line, w skład której wchodzą preparaty do dezynfekcji narzędzi medycznychpowierzchni oraz płyny do dezynfekcji rąk, linia MEDI-Clean obejmująca środki czystości i sprzęt do sprzątania oraz linia STERI-line czyli torebki do sterylizacji i rękawy do sterylizacji.

Firma działa na rynku od 25 lat, dostarczając rozwiązania między innymi dla służby zdrowia oraz przemysłu i firm sprzątających, oferując najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny. Szeroki zakres produktów umożliwia skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

artykuły do higieny rąk − czyli wszelkiego rodzaju płyny do dezynfekcji rąk, mydła w płynie i kremy do rąk. Przebadane dermatologicznie preparaty zabijają bakterie i wirusy, a przy tym nawilżają i pielęgnują skórę dłoni. Medisept oferuje nowoczesne środki do codziennej higieny, doskonale sprawdzające się również w placówkach służby medycznej,

odświeżacze powietrza − przeznaczone do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, hoteli, banków i pomieszczeń użyteczności publicznej odświeżacze Medisept neutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają świeżą woń. Nie zawierają czynników uczulających i dostępne są w wielu wersjach zapachowych i wygodnych, półlitrowych i pięciolitrowych pojemnikach.

środki czystości − to szeroka gama produktów, takich jak szampon do prania wykładzin i tapicerek, mleczko do pielęgnacji meblipłyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do dezynfekcji sprzętu stomatologicznego, środek do mycia urządzeń ssących, chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz, płyn do czyszczenia zakładów przemysłowych, płyn do czyszczenia stali nierdzewnej i płyn do szyb.

Materiały do utrzymania czystości Medisept są idealne dla placówek służby zdrowia (szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i zabiegowych, gabinetów stomatologicznych), instytucji publicznych, urzędów, szkół, zakładów produkcyjnych, gastronomii i firm sprzątających.