sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

SC Johnson

Wysyłamy w 24 godziny
Pronto Wood Polish spray do drewna 400 ml
Wysyłamy w 24 godziny
Pronto Multi Surface Cleaner spray 400 ml
Wysyłamy w 24 godziny
CIF Wood Floor Cleaner 5 litrów
Wysyłamy w 24 godziny
Odświeżacz powietrza Brise spray Citrus 300 ml
Wyślemy: czwartek (11 marca)
Pronto 5 w 1 płyn do podłóg i mebli drewnianych 1000 ml
czasowo niedostępny
Odświeżacz powietrza w żelu Brise Marine

SC Johnson to powstała w Stanach Zjednoczonych firma zajmująca się produkcją domowych środków czystości oraz specjalistycznej chemii gospodarczej. Stale się rozwijająca i działająca na całym świecie, obecnie sprawuje kontrolę nad licznymi znanymi markami preparatów owadobójczych substancji czyszczących wykorzystywanych na co dzień w łazienkach, kuchniach, publicznych toaletach oraz wymagających szczególnej dbałości o higienę sanitariatach.

Od czasu swojego powstania w 1886 roku, SC Johnson, działający w 72 krajach i dysponujący szeroką gamą wyspecjalizowanych między innymi w wytwarzaniu środków czystości i produktów do poprawy jakości powietrza marek, jest firmą rodzinną, kierująca się przede wszystkim troską o dobro klientów. Dzięki dbałości o bezpieczeństwo i komfort użytkowników preparatów, płynów i odświeżaczy Brise, Pronto oraz Cif, a także współpracy z profesjonalnym personelem sprzątającym, amerykański producent zyskał uznanie na całym świecie jako producent bezpiecznych i skutecznie działających substancji. W jego ofercie znajdziemy:

− materiały eksploatacyjne − pośród ogromnej liczby produkowanych przez SC Johnson środków do czyszczenia toalet i produktów służących pozbywaniu się przykrych zapachów są między innymi płyny do podłóg i mebli drewnianych Pronto, preparaty do drewna Cif, odświeżacze powietrza w żelu i odświeżacze powietrza w sprayu Brise.

Firma SC Johnson jest sprawdzonym producentem, który od lat dostarcza najlepsze, kompleksowe rozwiązania przeznaczone zarówno dla zwykłych ludzi, jak i profesjonalnych firm sprzątających.