sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

SC Johnson

Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Pronto Wood Polish spray do drewna 400 ml

Pronto Wood Polish spray do drewna 400 ml

24,39 zł brutto
18,65 zł brutto
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Pronto Multi Surface Cleaner spray 400 ml

Pronto Multi Surface Cleaner spray 400 ml

26,29 zł brutto
22,51 zł brutto
Wyślemy jeszcze dziś
CIF Wood Floor Cleaner 5 litrów
Wyślemy jeszcze dziś
Odświeżacz powietrza Brise spray Citrus 300 ml
Wyślemy jeszcze dziś
Odświeżacz powietrza Brise spray Konwalia 300 ml

SC Johnson to powstała w Stanach Zjednoczonych firma zajmująca się produkcją domowych środków czystości oraz specjalistycznej chemii gospodarczej. Stale się rozwijająca i działająca na całym świecie, obecnie sprawuje kontrolę nad licznymi znanymi markami preparatów owadobójczych substancji czyszczących wykorzystywanych na co dzień w łazienkach, kuchniach, publicznych toaletach oraz wymagających szczególnej dbałości o higienę sanitariatach.

Od czasu swojego powstania w 1886 roku, SC Johnson, działający w 72 krajach i dysponujący szeroką gamą wyspecjalizowanych między innymi w wytwarzaniu środków czystości i produktów do poprawy jakości powietrza marek, jest firmą rodzinną, kierująca się przede wszystkim troską o dobro klientów. Dzięki dbałości o bezpieczeństwo i komfort użytkowników preparatów, płynów i odświeżaczy Brise, Pronto oraz Cif, a także współpracy z profesjonalnym personelem sprzątającym, amerykański producent zyskał uznanie na całym świecie jako producent bezpiecznych i skutecznie działających substancji. W jego ofercie znajdziemy:

− materiały eksploatacyjne − pośród ogromnej liczby produkowanych przez SC Johnson środków do czyszczenia toalet i produktów służących pozbywaniu się przykrych zapachów są między innymi płyny do podłóg i mebli drewnianych Pronto, preparaty do drewna Cif, odświeżacze powietrza w żelu i odświeżacze powietrza w sprayu Brise.

Firma SC Johnson jest sprawdzonym producentem, który od lat dostarcza najlepsze, kompleksowe rozwiązania przeznaczone zarówno dla zwykłych ludzi, jak i profesjonalnych firm sprzątających.