sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

SC Johnson

Special offer
shipment today
Pronto Wood Polish 400 ml

Pronto Wood Polish 400 ml

€5.74 gross
€4.39 gross
shipment today
Pronto Wood Cleaner 750 ml
Special offer
shipment today
Pronto Multi Surface Cleaner 400 ml
shipment today
Cif Professional Wood Cleaner 5 L

SC Johnson to powstała w Stanach Zjednoczonych firma zajmująca się produkcją domowych środków czystości oraz specjalistycznej chemii gospodarczej. Stale się rozwijająca i działająca na całym świecie, obecnie sprawuje kontrolę nad licznymi znanymi markami preparatów owadobójczych substancji czyszczących wykorzystywanych na co dzień w łazienkach, kuchniach, publicznych toaletach oraz wymagających szczególnej dbałości o higienę sanitariatach.

Od czasu swojego powstania w 1886 roku, SC Johnson, działający w 72 krajach i dysponujący szeroką gamą wyspecjalizowanych między innymi w wytwarzaniu środków czystości i produktów do poprawy jakości powietrza marek, jest firmą rodzinną, kierująca się przede wszystkim troską o dobro klientów. Dzięki dbałości o bezpieczeństwo i komfort użytkowników preparatów, płynów i odświeżaczy Brise, Pronto oraz Cif, a także współpracy z profesjonalnym personelem sprzątającym, amerykański producent zyskał uznanie na całym świecie jako producent bezpiecznych i skutecznie działających substancji. W jego ofercie znajdziemy:

− materiały eksploatacyjne − pośród ogromnej liczby produkowanych przez SC Johnson środków do czyszczenia toalet i produktów służących pozbywaniu się przykrych zapachów są między innymi płyny do podłóg i mebli drewnianych Pronto, preparaty do drewna Cif, odświeżacze powietrza w żelu i odświeżacze powietrza w sprayu Brise.

Firma SC Johnson jest sprawdzonym producentem, który od lat dostarcza najlepsze, kompleksowe rozwiązania przeznaczone zarówno dla zwykłych ludzi, jak i profesjonalnych firm sprzątających.