sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Urimat bezwodne pisuary

Wyślemy: poniedziałek (27 maja)
Pisuar bezwodny Urimat Eco biały poliwęglan
Wyślemy: poniedziałek (27 maja)
Pisuar bezwodny Urimat Eco Plus biały poliwęglan
Wyślemy: poniedziałek (27 maja)
Mikrobiologiczny środek czyszczący MB Active 1 litr.
Wyślemy: poniedziałek (27 maja)
Syfon do pisuaru MB Active Trap Urimat

Urimat to szwajcarski producent przyjaznej środowisku armatury sanitarnej oraz środków czystości, całkowicie poświęcający się tworzeniu ekologicznych rozwiązań do nowoczesnych, ograniczających zużycie zasobów i proekologicznych toalet.

Działająca od 1998 roku firma znana jest na całym świecie przede wszystkim z armatury do męskich toalet publicznych, która nie wymaga montowania stelaży podtynkowych czy doprowadzania wodociągu, a jednocześnie niweluje problem nieprzyjemnego zapachu i osadu z kamienia. Opatentowana metoda hydrostatyczna czyni pisuary Urimat jednym z najskuteczniejszych rozwiązań, którymi mogą się pochwalić nowoczesne ubikacje. W ofercie tego producenta są:

armatura sanitarna − prócz syfonów, które bez użycia środków chemicznych czyszczą pisuar i rury odpływowe oraz pełnią rolę neutralizatora zapachu, na szczególne wyróżnienie zasługują bezwodne pisuary Urimat. Wyprodukowane z poliwęglanu, lekkie, ale zarazem wandaloodporne i stanowiące dzięki zastosowanej w nich technologii ekologiczne oraz ekonomiczne wyposażenie toalet publicznych, doskonale sprawdzają się w intensywnie użytkowanych obiektach takich jak centra handlowe, kluby, stacje benzynowe, biurowce czy szkoły,

materiały eksploatacyjne − czyli najwyższej jakości ekologiczne środki czystości do czyszczenia toalet i łazienek MB Active. Wyprodukowane przy użyciu nietoksycznej, mikrobiologicznej substancji czyszczącej opartej o bakteriofagi, stanowią przyjazne dla środowiska płyny do dezynfekcji.

Wykorzystywanie produktów marki Urimat to oszczędność wody w toalecie i dbałość o stan środowiska naturalnego.