sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Urimat bezwodne pisuary

Wyślemy: 27 lutego (wtorek)
Pisuar bezwodny Urimat Compact Plus biały poliwęglan
Wyślemy: 27 lutego (wtorek)
Pisuar bezwodny Urimat Eco biały poliwęglan
Wyślemy: 27 lutego (wtorek)
Pisuar bezwodny Urimat Eco Plus biały poliwęglan
Promocje
Wyślemy: jutro
Pusta butelka do środka do MB Activeer 0.5 litra. Manual Urimat
Wyślemy: jutro
Syfon do pisuaru MB Active Trap Urimat

Urimat to szwajcarski producent przyjaznej środowisku armatury sanitarnej oraz środków czystości, całkowicie poświęcający się tworzeniu ekologicznych rozwiązań do nowoczesnych, ograniczających zużycie zasobów i proekologicznych toalet.

Działająca od 1998 roku firma znana jest na całym świecie przede wszystkim z armatury do męskich toalet publicznych, która nie wymaga montowania stelaży podtynkowych czy doprowadzania wodociągu, a jednocześnie niweluje problem nieprzyjemnego zapachu i osadu z kamienia. Opatentowana metoda hydrostatyczna czyni pisuary Urimat jednym z najskuteczniejszych rozwiązań, którymi mogą się pochwalić nowoczesne ubikacje. W ofercie tego producenta są:

armatura sanitarna − prócz syfonów, które bez użycia środków chemicznych czyszczą pisuar i rury odpływowe oraz pełnią rolę neutralizatora zapachu, na szczególne wyróżnienie zasługują bezwodne pisuary Urimat. Wyprodukowane z poliwęglanu, lekkie, ale zarazem wandaloodporne i stanowiące dzięki zastosowanej w nich technologii ekologiczne oraz ekonomiczne wyposażenie toalet publicznych, doskonale sprawdzają się w intensywnie użytkowanych obiektach takich jak centra handlowe, kluby, stacje benzynowe, biurowce czy szkoły,

materiały eksploatacyjne − czyli najwyższej jakości ekologiczne środki czystości do czyszczenia toalet i łazienek MB Active. Wyprodukowane przy użyciu nietoksycznej, mikrobiologicznej substancji czyszczącej opartej o bakteriofagi, stanowią przyjazne dla środowiska płyny do dezynfekcji.

Wykorzystywanie produktów marki Urimat to oszczędność wody w toalecie i dbałość o stan środowiska naturalnego.