sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Vectair Systems

Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Wkład zapachowy do pisuaru biały Vectair Systems
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Wkład zapachowy do pisuaru czerwony Vectair Systems
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Wkład zapachowy do pisuaru niebieski Vectair Systems
Wyślemy jeszcze dziś
Wkład zapachowy do pisuaru zielony Vectair Systems

Vectair Systems to światowej sławy dostawca produktów do higieny sanitariatów. Jako jeden z wiodących producentów wyposażenia łazienek i akcesoriów do toalet specjalizuje się szczególnie w zakresie higieny i pielęgnacji rąk, środków do czyszczenia i ochrony powierzchni oraz odświeżania powietrza.

Ta brytyjska firma od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania sanitarne związane z utrzymywaniem czystości i neutralizacją nieprzyjemnych zapachów do ponad 130 krajów. Vectair Systems jest ekspertem w dziedzinie wrażeń węchowych oraz aromamarketingu i tworzy produkty, dzięki którym nawet najbardziej oblegane toalety nie padają ofiarą nieprzyjemnego odoru. W ofercie producenta są między innymi:

akcesoria do toalet publicznych − na szczególną uwagę zasługuje wkład zapachowy do pisuaru w formie zapachowej siatki Vectair Systems. Dzięki szerokiej gamie dostępnych zapachów, szybkości neutralizacji woni oraz długości działania, ten produkt idealnie sprawdza się w sanitariatach o dużym natężeniu ruchu.

Produkty Vectair Systems wyróżnia nowoczesne wzornictwo,wygoda użytkowania i innowacje technologiczne, a ich sprawne działanie i skuteczność zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone.