sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Vectair Systems

shipment: tommorow
Urinal V-screen blue
shipment: tommorow
Urinal V-screen green
shipment: tommorow
Urinal V-screen red
shipment: tommorow
Urinal V-screen yellow
shipment: tommorow
Urinal V-screen white

Vectair Systems to światowej sławy dostawca produktów do higieny sanitariatów. Jako jeden z wiodących producentów wyposażenia łazienek i akcesoriów do toalet specjalizuje się szczególnie w zakresie higieny i pielęgnacji rąk, środków do czyszczenia i ochrony powierzchni oraz odświeżania powietrza.

Ta brytyjska firma od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania sanitarne związane z utrzymywaniem czystości i neutralizacją nieprzyjemnych zapachów do ponad 130 krajów. Vectair Systems jest ekspertem w dziedzinie wrażeń węchowych oraz aromamarketingu i tworzy produkty, dzięki którym nawet najbardziej oblegane toalety nie padają ofiarą nieprzyjemnego odoru. W ofercie producenta są między innymi:

akcesoria do toalet publicznych − na szczególną uwagę zasługuje wkład zapachowy do pisuaru w formie zapachowej siatki Vectair Systems. Dzięki szerokiej gamie dostępnych zapachów, szybkości neutralizacji woni oraz długości działania, ten produkt idealnie sprawdza się w sanitariatach o dużym natężeniu ruchu.

Produkty Vectair Systems wyróżnia nowoczesne wzornictwo,wygoda użytkowania i innowacje technologiczne, a ich sprawne działanie i skuteczność zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone.