sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Akcesoria Łazienkowe Bisk

Suszarki basenowe do włosów są nieodłącznym elementem wyposażenia obiektów rekreacyjnych i sportowych. Ze względu na swą wytrzymałość i przystosowanie do trudnych warunków, takich jak zwiększona wilgotność powietrza, są one bardziej odporne na intensywne użytkowanie niż inne modele, takie jak suszarki hotelowe. Wyróżniają się różnymi funkcjami, włączając suszarki uruchamiane przyciskiem, automatyczne, a także wyposażone w specjalne węże. Komfort użytkowania zwiększają regulowane prowadnice, pozwalające na dostosowanie wysokości urządzenia do wzrostu użytkownika.

Suszarki do włosów basenowe są coraz bardziej energooszczędne, odporne na wilgoć i uszkodzenia, co przekłada się na mniejszy wysiłek w ich codziennej eksploatacji i czyszczeniu. Wybierając odpowiedni model, warto uwzględnić różnice w zużyciu energii, odporności na wilgoć, głośności pracy i wielkości.

Niezbędnym elementem wyposażenia łazienek oraz szatni w obiektach sportowych i rekreacyjnych są suszarki basenowe. Choć, jak wskazywałaby nazwa, nie są one wykorzystywane wyłącznie na basenach. Taki sprzęt znajdziemy na siłowniach, klubach fitness, saunach, SPA, jak również w zakładach pracy, a niekiedy także w hotelach. Podstawowym pytaniem jakie rodzi się podczas kompletowania produktów do wyposażenia toalety publicznej jest - jakiej firmy suszarkę basenową wybrać? Naturalnym jest bowiem, że sprzęt o tak częstej używalności powinien charakteryzować się niezawodnością i wysoką jakością - oczekują tego nie tylko firmy i ośrodki, w których suszarki będą się znajdować, ale również klienci i goście takich obiektów. Pobyt, między innymi, na pływalni publicznej wiąże się niekiedy z ograniczeniem czasowym, stąd jednym z priorytetów jest szybkość suszenia suszarki basenowej do włosów. Inną kwestią jest stosunkowo cichy tryb pracy urządzenia, ponieważ zazwyczaj w danym obszarze znajduje się kilka używanych jednocześnie sprzętów. Niemniej istotna jest w końcu wygoda i komfort użytkowania, a także intuicyjność suszarki basenowej, z której korzystać będą osoby w różnym przedziale wiekowym. W naszym sklepie postawiliśmy na sprawdzonych i cenionych producentów, jak: Franke, Starmix, Velera, Faneco, Warmtec, Bisk, Impeco, Merida. 

Jaki producent suszarki basenowej?

Zarówno solidność jak i wysoki komfort użytkowania są priorytetowymi czynnikami w wyborze elementów wyposażenia toalet publicznych. Dotyczy to także suszarek basenowych. Wysokiej klasy produkty, które znajdują się w ofercie naszego sklepu stanowią szeroki asortyment sprzętu w różnych przedziale cenowym oraz o zróżnicowanych parametrach. Suszarki basenowe marki Franke są cenione za niezawodność i nowoczesne rozwiązania. Serię Franke Progress cechuje również nieszablonowy design. Obsługiwana przez czujnik podczerwieni suszarka do włosów natynkowa posiada moc 1300 W i dostępna jest w trzech wariantach do wyboru. Oferowane przez markę Starmix modele suszarek basenowych o różnorodnych funkcjach, cieszą się dużą popularnością i pozytywnymi opiniami - można w tym wypadku wybierać spośród automatycznych i uruchamianych na przycisk wariantach sprzętu. Dla osób chcących pozostać przy klasycznym wyglądzie takich produktów przygotowaliśmy propozycje suszarek Valera Hotello w odcieniu białego lub srebrnego plastiku w zależności od preferencji kolorystycznych.

Podobny tradycyjny design suszarki basenowej w atrakcyjnej cenie można znaleźć w serii ZEFIR od Faneco. Wśród osób korzystających z publicznych obiektów sportowych i rekreacyjnych znajduje się liczne grono zwolenników suszarek basenowych na przycisk - takie modele ma w swojej ofercie firma Warmtec. Suszarka z białej stali posiada moc 2500 W i zawiera obrotową dyszę. Niewielkich rozmiarów produkt z wyłącznikiem czasowym i automatycznym oferuje z kolei firma Bisk. Suszarki basenowe, które łączą w sobie zarówno nowoczesny design jak i klasyczną formę to zdecydowanie seria ARIEL oraz HAIR JET White od Impeco, które w zależności od modelu posiadają moc 1200 lub 2400 W. Stal biała, matowa czy może chromowana? - dowolny model można wybrać spośród asortymentu suszarek basenowych Merida. Wybór produktu danej marki zależy przede wszystkim od preferencji oraz budżetu, jaki chcemy na dany model suszarki do włosów i ciała przeznaczyć.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Głównym czynnikiem jaki należy wziąć pod uwagę jest moc suszarki basenowej. Sprzęt ten dostosowany jest do intensywnej, a także częstej eksploatacji. Uruchamiane za pomocą przycisku lub czujnika suszarki do włosów i ciała posiadają moc od 700 do 2500 W. Każdy z produktów spełnia odpowiednie normy i restrykcje. Moc tego sprzętu wpływa przede wszystkim na czas suszenia. Dzięki mocnemu nawiewowi ciepłego powietrza włosy i ciało mogą zostać osuszone w przeciągu kilku minut. Każde z oferowanych przez nas urządzeń charakteryzuje solidna jakość wykonania, co tyczy się zarówno produktów z tworzywa, jak i ze stali szlachetnej. Montaż ścienny to duże ułatwienie dla osób korzystających z suszarek w obiektach sportowych, spa czy hotelach. Zróżnicowane tryby prędkości czy temperatury pozwalają na wybór suszarki basenowej dostosowanej do określonych potrzeb grupy konsumentów. 

Podkreślenie estetyki i wystroju wnętrza

Odrębna kwestią jest egonomia i estetyka, stąd też szeroki asortyment suszarek basenowych pozwala na dostosowanie ich do wielkości oraz wystroju określonego pomieszczenia. Nowoczesne wnętrza z pewnością zyskają na ciekawym designie jaki oferują marki Franke czy Starmix. Klasyczne elementy wyposażenia toalety publicznej czy hotelowej idealnie skomponują się z propozycjami suszarek do włosów i ciała firmy Faneco, Bisk lub Valera. Warianty kolorystyczne w postaci wybarwienia plastiku lub stali (chromowanej bądź matowej) to kolejny element, który może stać się motywem wiodących wystroju, co pozwoli na wyposażenie wnętrza w spójną i dobrze skomponowaną całość.

Typy suszarek basenowych do włosów i ciała 

Suszarki basenowe dzielą się przede wszystkim na automatyczne oraz uruchamiane przyciskiem. Oprócz tego można je zaklasyfikować do określonych grup z podziałem na materiał obudowy. Producenci oferują i gwarantują solidność zarówno sprzętu ze stali nierdzewnej jak i z tworzywa ABS, które jest łatwe w utrzymaniu i sprawdzi się w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Dodatkowym elementem sam design - nowoczesny lub klasyczny oraz głośność pracy. Suszarki basenowe są ekonomicznymi urządzeniami, które reguluje automatyczny wyłącznik. W przypadku często odwiedzanych obiektów sportowych i basenów, gdzie najczęściej można je spotkać, sprzęt ten musi charakteryzować się dużą wydajnością i szybkością pracy.