sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Jakie trendy dotyczące dozowników do mydła można zauważyć w branży hotelarskiej i restauracyjnej?

19-04-2023

W dzisiejszych czasach, kiedy higiena jest jednym z najważniejszych aspektów w branży hotelarskiej i restauracyjnej, dozowniki mydła są niezbędnym elementem wyposażenia. Co warto wiedzieć o najnowszych trendach związanych z dozownikami mydła, które pojawiają się na rynku?

W ostatnich latach branża hotelarska i restauracyjna zwraca coraz większą uwagę na jakość wyposażenia łazienek i kuchni. Dozownik do mydła jest jednym z elementów, które mogą wpłynąć na postrzeganie marki przez klientów i gości. Dlatego też, zauważalne są trendy, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności, estetyki oraz ekologiczności dozowników do mydła.

Dozownik na mydło w płynie Faneco COSMO 0.9 litra plastik transparentny

Dozowniki bezdotykowe - skuteczny sposób na eliminację przenoszenia zarazków podczas mycia rąk

W czasach pandemii, dozownik bezdotykowy stał się niezbędnym elementem wyposażenia w branży hotelarskiej i restauracyjnej. Bezdotykowe dozowniki to nie tylko rozwiązanie, które pomaga w minimalizowaniu ryzyka przenoszenia chorób, ale także stanowią element estetyczny i funkcjonalny w łazienkach i kuchniach. Dlatego też, zauważa się rosnącą popularność używania dozowników bezdotykowych w branży hotelarskiej i restauracyjnej.

Dozowniki automatyczne to urządzenia, które pozwalają na bezkontaktowe dozowanie płynów, takich jak mydło, płyn do dezynfekcji rąk czy płyn do mycia naczyń. W przypadku branży hotelarskiej, dozowniki bezdotykowe są wykorzystywane w łazienkach, w celu zapewnienia większej higieny i minimalizowania ryzyka przenoszenia chorób. W restauracjach, dozowniki bezdotykowe są z kolei wykorzystywane w kuchniach, gdzie minimalizują ryzyko przenoszenia bakterii i wirusów na naczynia, przybory czy produkty spożywcze.

Bezdotykowe dozowniki są bardzo proste w obsłudze, ponieważ wykorzystują czujniki, które reagują na ruch dłoni. Dzięki temu, nie ma potrzeby bezpośredniego kontaktu z urządzeniem, co zwiększa poziom higieny i minimalizuje ryzyko przenoszenia bakterii. Ponadto, dozowniki bezdotykowe są bardzo estetyczne i pasują do każdej łazienki czy kuchni, co jest ważne w branży hotelarskiej, gdzie estetyka jest równie ważna, co funkcjonalność.

Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk Faneco HIT 1 litr stal matowa

Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk Faneco 1 litr stal matowa

Dlaczego czarne dozowniki zyskują na popularności?

W branży hotelarskiej i restauracyjnej zawsze poszukiwane są nowe trendy, które wprowadzają estetykę i funkcjonalność do pomieszczeń. Jednym z takich trendów jest używanie czarnych dozowników w łazienkach i kuchniach. Czarny kolor dozowników dodaje im elegancji i stylu, co wprowadza w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Ponadto, czarny kolor dozowników pasuje do każdego wnętrza i może być wykorzystywany w różnych stylach, od nowoczesnego po klasyczny.

W branży hotelarskiej, czarne dozowniki są wykorzystywane w łazienkach, aby zapewnić gościom wyjątkowy poziom estetyki i komfortu. Czarne dozowniki są estetyczne i eleganckie, co przyciąga klientów i gości, a także podkreśla wysoką jakość usług. W restauracjach, czarne dozowniki są wykorzystywane w kuchniach, gdzie minimalizują ryzyko przenoszenia bakterii i wirusów na naczynia, przybory czy produkty spożywcze. Czarne dozowniki są stylowe i nowoczesne, co sprawia, że kuchnia wygląda profesjonalnie.

Dozownik do mydła w płynie Faneco HIT Black 1 litr stal czarna

Dozownik do mydła w płynie Faneco HIT Black 1 litr stal czarna

Dozowniki wielofunkcyjne - minimalizm w nowoczesnym wydaniu

W hotelach i restauracjach funkcjonalność i wygoda to podstawowe elementy, które wpływają na postrzeganie marki przez klientów i gości. Dozownik wielofunkcyjny to jeden z trendów, który pozwala na zwiększenie funkcjonalności oraz oszczędność miejsca w łazienkach i kuchniach.

Dozownik wielofunkcyjny to urządzenie, które umożliwia dozowanie różnych rodzajów płynów z jednego urządzenia. Dozownik taki może być wykorzystywany zarówno w łazience, jak i kuchni, a jego funkcjonalność jest bardzo wysoka. Można dzięki niemu zminimalizować ilość urządzeń w pomieszczeniu, co oszczędza miejsce oraz ułatwia obsługę.

W branży hotelarskiej, dozownik wielofunkcyjny jest bardzo praktyczny, ponieważ umożliwia dozowanie różnych rodzajów płynów, takich jak mydło, szampon, balsam czy płyn do dezynfekcji rąk. Dzięki temu, goście nie muszą korzystać z wielu urządzeń, co wprowadza większą wygodę i komfort.

W restauracjach, dozownik wielofunkcyjny jest wykorzystywany w kuchniach, gdzie umożliwia dozowanie różnych rodzajów płynów, takich jak płyn do mycia naczyń, płyn do mycia powierzchni czy płyn do dezynfekcji. Dzięki temu, można zminimalizować ilość urządzeń w kuchni, co oszczędza miejsce i ułatwia pracę.

Automatyczny dozownik mydła w płynie i płynu do dezynfekcji Faneco LAB 1 litr stal matowa

Wykorzystywanie ekologicznych materiałów przy produkcji dozowników

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę poświęca się ochronie środowiska i ekologii. Branża hotelarska i restauracyjna również zwraca uwagę na wprowadzanie rozwiązań, które są przyjazne dla środowiska. Jednym z takich trendów jest używanie dozowników z ekologicznych materiałów.

Dozowniki z ekologicznych materiałów to urządzenia, które zostały wykonane z materiałów biodegradowalnych lub recyklingowych. Dzięki temu, dozownik taki nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska, ale także wprowadza estetykę i funkcjonalność do pomieszczeń. Ponadto, dozowniki z ekologicznych materiałów są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.

Ekologia to kolejny ważny trend w branży hotelarskiej i restauracyjnej. Coraz więcej gości i klientów zwraca uwagę na wpływ swojego zachowania na środowisko, dlatego też wybierają produkty bardziej przyjazne dla ekologii. Dozownik z bambusa czy szkła to ekologiczne rozwiązanie, które jest coraz bardziej popularne w branży. Takie materiały są bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne tworzywa sztuczne, a ich design jest atrakcyjny i zgodny z trendami.

Dozownik do mydła stojący Bisk FUTURA 0.2 litra znal + szkło matowe czarny

Dozownik do mydła stojący Bisk FUTURA 0.2 litra znal + szkło matowe czarny

Trendy w wyborze dozowników w branży hotelarskiej i restauracyjnej - podsumowanie

Wszystkie wymienione trendy w branży hotelarskiej i restauracyjnej dotyczące dozowników do mydła mają na celu zwiększenie jakości usług i zadowolenia klientów. Bezdotykowe dozowniki, dozowniki wielofunkcyjne, dozowniki czarne oraz ekologiczne materiały to rozwiązania, które przyciągają klientów i gości, a także podkreślają zwracanie uwagi na jakość i estetykę wyposażenia łazienek i kuchni. Branża hotelarska i restauracyjna coraz bardziej zdaje sobie sprawę z roli, jaką odgrywają dozowniki do mydła w kształtowaniu wizerunku marki oraz zadowolenia klientów. Dlatego też, trendy dotyczące dozowników do mydła w branży hotelarskiej i restauracyjnej będą się rozwijać, aby sprostać oczekiwaniom klientów oraz zwiększyć konkurencyjność.

Autor: Marcel Apola

Sprawdź ofertę dozowników dostępnych w naszym sklepie!

Polecane artykuły

Rodzaje dozowników do mydła i płynów dezynfekcyjnych

Rodzaje dozowników do mydła i płynów dezynfekcyjnych

23-11-2016
Jak wyczyścić dozownik mydła?

Jak wyczyścić dozownik mydła?

17-12-2020
Dozowniki do mydła – który z nich warto wybrać?

Dozowniki do mydła – który z nich warto wybrać?

13-05-2021
Ranking dozowników do dezynfekcji rąk - najlepsze modele

Ranking dozowników do dezynfekcji rąk - najlepsze modele

31-10-2022
Jaki dozownik wybrać? Krótki poradnik kupującego

Jaki dozownik wybrać? Krótki poradnik kupującego

04-02-2021