sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Suszarki do rąk Faneco ­­­­– co je wyróżnia?

08-04-2019

Przez lata działalności firma Faneco zdobyła zaufanie tysięcy cenionych wykonawców, projektantów i architektów. Jej sprzęt można oglądać w różnych toaletach publicznych w całej Polsce. Korzystają z niego nawet więźniowie zakładu karnego w litewskim Mariampolu. Powszechność stosowania przekłada się na jakość – i odwrotnie. Przyjrzyjmy się suszarką do rąk oferowanym przez Faneco.

Suszarki automatyczne do rąk – dlaczego warto wybrać te od Faneco?

Suszarka automatyczna łazienkowa to, poza kranem, umywalką i ubikacją, podstawowe wyposażenie każdej publicznej toalety. O korzyściach płynących z korzystania z suszarek do rąk napisano już wiele. W porównaniu z tradycyjnymi papierowymi ręcznikami do rąk, suszarki są tańsze i łatwiejsze w obsłudze, a co ważne, także ekologiczne. Dlatego w bogatym asortymencie produktów Faneco suszarki do rąk zajmują tak istotne miejsce, a producent przykłada najwyższą wagę do ich jakości. A cenami bez problemu mogą konkurować z innymi producentami.

Co wyróżnia automatyczne suszarki do rąk Faneco? Firma oferuje dopracowane rozwiązania na każdą kieszeń. Na przykład jeden z podstawowych modeli suszarki Faneco Mistral o mocy 2000 W dostępny jest w cenie ok. 150 zł (netto). Suszarka jest automatyczna, włącza się i wyłącza za pomocą fotokomórki. Ten model ręce wysuszy w ok. 25 s. Oferowana jest w kolorze białym. Klasyczny, minimalistyczny design będzie pasował do wszystkich wnętrz.

Z kolei automatyczna suszarka do rąk Faneco Levante wykonana jest z eleganckiej szczotkowanej stali, która pasuje do bardziej „designerskich” łazienek, wykańczanych właśnie za pomocą akcesoriów stalowych. Ten model suszarki Faneco o mocy 1650 W wysuszy ręce szybciej, a do włączania i wyłączania zastosowany został czujnik podczerwieni. Koszt takiej suszarki jest wyższy ok. 3 razy w stosunku do poprzedniego modelu.

Najdroższa, ale jednocześnie najbardziej zaawansowana technicznie jest suszarka kieszeniowa Faneco Monsun. Kosztuje ok. 1400 zł, co czyni ją konkurencyjną na rynku suszarek automatycznych strumieniowych. Co dostajemy w tej cenie? Taką samą moc – 1650 W, ale dzięki zastosowaniu innej technologii, znacznie krótszy czas suszenia, który wynosi od 7 do 10 sekund. Suszarka włącza się za pomocą fotokomórki, kiedy ręce wsuniemy do kieszeni, gdzie osuszy je strumień powietrza wiejący z prędkością 95 m/s. Model sprawdzi się w tych toaletach, z których korzysta średnia lub duża liczba osób. A dzięki dostępności w wersji białej, srebrnej i stalowej można go dopasować do różnych wnętrz. 

Suszarki elektryczne do rąk Faneco – ekologiczne rozwiązanie

Elektryczna suszarka łazienkowa to rozwiązanie nie tylko tańsze od stosowania ręczników papierowych (dokładne wyliczenia znajdziesz w tekście pt.: Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - porównaj koszty utrzymania WC). Suszarka elektryczna to też rozwiązanie korzystne dla środowiska. Jej użytkowanie nie generuje dodatkowych odpadków w łazience. Bo choć alternatywa dla suszarki elektrycznej do łazienki, czyli ręczniki papierowe wytwarzane z makulatury, to do ponownego odzyskania już nie trafiają. Suszarki elektryczne do rąk pozwalają też ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Dzięki temu, że suszarki elektryczne do rąk Faneco wyposażone są w czujniki ruchu, włączają się tylko wtedy, gdy są potrzebne, a nieużywane automatycznie się wyłączają, co pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej. Kieszeniowa elektryczna suszarka do rąk Faneco Monsun wyposażona jest także rozwiązania energooszczędne oraz filtr HEPA do suszarek do rąk, co pozwala zatrzymać drobnoustroje i zwiększa higienę użytkowania.

Suszarka łazienkowa elektryczna nie wymaga też dodatkowej obsługi. Raz zawieszona działa, bez potrzeby uzupełniania wkładów, jak dzieje się w przypadku korzystania z ręczników.

Suszarki do rąk Faneco – postaw na sprawdzonego producenta!

Przez lata działalności firma Faneco zdobyła zaufanie tysięcy cenionych wykonawców, projektantów i architektów. Jej sprzęt można oglądać w różnych toaletach publicznych w całej Polsce. Dmuchawy do rąk Faneco znajdziemy m.in. w warszawskich urzędach miejskich. Elektrycznymi suszarkami do rąk Faneco na poznańskim Uniwersytecie Adama Mickiewicza ręce suszą studenci.  

Suszarka kieszeniowa Faneco Monsun bywa zestawiana z produktami firmy Dyson, która wymyśliła technologię profesjonalnych suszarek do rąk strumieniowych. Jak wypada? Całkiem przyzwoicie. Różnica w średnim czasie suszenia rąk jest nieznaczna – 2,2 sekundy, za to cena dmuchawy do rąk Faneco jest o ponad 1500 zł mniejsza. A to bez starty na jakości, bo Faneco oferuje urządzenia trwałe. Żywotność takiej suszarki do rąk to do 14 lat przy 500 cyklach suszenia dziennie.

Co ważne, każda elektryczna suszarka do rąk Faneco przynależy do konkretnej serii urządzeń do łazienki producenta, co oznacza, że produktami Faneco możemy wykończyć całe wnętrze toalety publicznej, zachowując przy tym jednolity styl wnętrza.

Firma Faneco produkuje suszarki sprawdzone i na „każdą kieszeń”. Jej produkty pasują zarówno do eleganckich biur i toalet publicznych. Nie odpuszcza też na jakości i zaawansowaniu technologicznym proponowanych rozwiązań – w jej ofercie można znaleźć także nowoczesne suszarki kieszeniowe.

 

Ryszard Kurek

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment publikacji (tekst, grafika, obrazy, zdjęcia, pliki oraz inne dane) prezentowany w sklepie internetowym OLE.PL nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.