sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Uchwyt czy pojemnik na papier toaletowy - co wybrać?

29-10-2021

Pojemnik stanowi ciekawą alternatywę dla uchwytów na papier toaletowy. Dobrze wyposażona toaleta XXI wieku powinna posiadać ciekawy design i być funkcjonalna. Niewielkie detale, dopełniają wystrój łazienki.

Pojemnik stanowi ciekawą alternatywę dla uchwytów na papier toaletowy. Dobrze wyposażona toaleta XXI wieku powinna posiadać ciekawy design i być funkcjonalna. Niewielkie detale, dopełniają wystrój łazienki.

Stojak a uchwyt na papier toaletowy

Stojaki na papier toaletowy

Bardzo dobrze sprawdzają się w przestrzeniach domowych łazienek, łatwe w użytkowaniu urządzenia, odpowiednio dopasowane zdobią wnętrze każdej toalety. Warto wykorzystywać je w miejscach, gdzie nie ma możliwości montażu uchwytu. Ze względu na swoją mobilność, ustawione po obu stronach misy WC idealnie spełniają swoją funkcję. Ich zaletą jest również możliwość umieszczenia większej ilości rolek, dzięki temu dostępny pod ręką papier nie zajmuje miejsca w szafie.

Wykonane z różnego rodzaju tworzywa: plastiku, niklu, stali lub chromowane, idealnie nadają się do pomieszczeń łazienkowych. Wytrzymałość i odporność, daje gwarancję wysokiej jakości produktów.

 

 

    

Stojak na papier Blisk

Stojak na papier toaletowy ze szczotka do WC 

 

Uchwyt na papier toaletowy

Montowany naściennie blisko misy WC, umożliwia łatwe korzystanie. W przypadku braku możliwości przywiercenia go na ścianie warto skorzystać z innych dostępnych wariantów, takich jak uchwyt przyklejany lub na przyssawkę. Montując, każdy z nich należy przyłożyć je w odpowiednim miejscu na ścianie i mocno przycisnąć w celu stabilnego przymocowania.

 

 

Uchwyt na papier toaletowy

Uchwyt na papier toaletowy z klapką Bisk Futura

Zobacz więcej porad: Jak odetkać zapchaną toaletę?

Pojemniki i dozowniki do papieru toaletowego

Warto montować zarówno w toalecie domowej, jak i łazienkach publicznych w obiektach: firmowych, urzędach, szpitalach, szkołach, a także centrach handlowych czy obiektach sportowych.

Pojemnik ogranicza bezpośredni dostęp do rolki papieru, a także zwiększa utrzymanie czystości. Urządzenie, z funkcją dozowania, pozwala zaoszczędzić ilość wykorzystywanego papieru toaletowego.

Niektóre z nich mają, możliwość umieszczenia dwóch rolek wewnątrz, takie jak podwójny dozownik Tork, po skończeniu jednej, dostępna jest zapasowa.

Sprawdź także: Komplety łazienkowe

Uchwyt na papier toaletowy czy pojemnik?

Wybierając urządzenia do papieru toaletowego, należy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność i miejsce, w jakim ma zostać zamontowane, a także odpowiednie walory estetyczne, które jednocześnie dopełnią wystrój toalety. 

Uchwyty, jak również pojemniki stosowane w łazienkach stwarzają poczucie ładu i czystej toalety. Urządzenie uznane za funkcjonalne powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Znając przestrzeń w jakiej montowany jest przedmiot, można dopasować najlepsze rozwiązanie, na podstawie wcześniejszych wskazówek dotyczących obu rozwiązań toaletowych.

Ciekawym rozwiązaniem są przedmioty w kolorze czerni, które mogą zostać wykorzystane podczas aranżacji toalety w nowoczesnym stylu. Nowoczesny design posiada stojak ze szczotką WC Bisk lub pojemnik Bisk czarny.

Akcesoria w odcieniach bieli idealnie nadają się do toalety o zróżnicowanym metrażu, bardzo dobrze sprawdzają się, przy zagospodarowaniu niewielkich, jak również większych przestrzeni toaletowych.

Autor: Katarzyna Szumska

 

Kliknij w przycisk poniżej i sprawdź całą ofertę uchwytów.