sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Lampy owadobójcze - jak dobrać odpowiednie urządzenie?

14-04-2017

Dla wielu lokali gastronomicznych, sklepów, czy zakładów produkcyjnych, owady przedostające się do pomieszczenia to niezwykle uciążliwy problem, przede wszystkim ze względów higienicznych. Najskuteczniejszym sposobem radzenia sobie z nim jest stosowanie specjalnych lamp na owady.

Decydując się na zakup lampy owadobójczej, należy wziąć pod uwagę czynniki takie jak metraż pomieszczenia, jego specyfika oraz odpowiednie rozmieszczenie lamp. W ofercie dostępne są lampy owadobójcze rażące, lampy owadobójcze lepowe oraz świetlówki UV i wkłady klejowe do lamp owadobójczych. Ponadto w ofercie specjalne lampy na komary oraz lampy na osy do cukierni.

Oceny lamp - Jak dobrać odpowiednią lampę owadobójczą?

Lampy owadobójcze pl systems

Ryszard Kurek

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment publikacji (tekst, grafika, obrazy, zdjęcia, pliki oraz inne dane) prezentowany w sklepie internetowym OLE.PL nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.