sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Ręczniki papierowe Tork - jak wybrać materiał eksploatacyjny do łazienki?

09-06-2022

Ręczniki papierowe Tork to produkty powstające z dbałością o wysoki standard i ochronę środowiska. Ręczniki papierowe w roli i ręczniki papierowe w składce zapewniają komfort i wysoki poziom higieny w każdej łazience. Wytwarzane z celulozy i makulatury materiał eksploatacyjny należy odpowiednio dopasować do pojemników montowanych w toalecie.

Dlaczego warto inwestować w produkty Tork?

Pojemnik na ręczniki papierowe Tork

Ekologiczne rozwiązania do łazienek cieszą się coraz większą popularnością. Wdrażanie rozwiązań Eko wpiera ochronę środowiska i ogranicza powstawanie śladu węglowego, który niekorzystnie wpływa na zmiany zachodzące w przyrodzie. Wybierając świadomie ekologiczne produkty, chronimy przyrodę.

Sprawdź także: Ekologiczna łazienka - eko rozwiązania

Wyposażenie łazienek - asortyment Tork

Zaopatrujące się w produkty marki Tork instytucje, placówki, a także firmy mają możliwość wyboru zróżnicowanego asortymentu zarówno pod względem eksploatacji jak również wyposażenia. Odpowiedni dobór ręczników zapewnia komfort użytkowania, a dopasowane akcesoria zdobią wnętrze toalety.

Tork zapewnia rozwiązania takie jak:
- ręczniki papierowe w składce, 

Ręcznik w składce

Ręcznik w składce Z Premium Tork Xpress® Multifold

- ręczniki papierowe w roli,

Ręcznik papierowy w roli - Tork Matic® Advanced
Ręcznik w roli Tork Matic® Advanced

- pojemniki na ręczniki w roli,
- pojemniki na ręczniki w składce.

Ręczniki papierowe Tork

Asortyment Tork to produkty powstające z dbałością o wysoki standard i ochronę środowiska. Ręczniki papierowe w roli i ręczniki papierowe w składce zapewniają komfort i wysoki poziom higieny w każdej łazience. Wytwarzany z celulozy i makulatury materiał eksploatacyjny należy odpowiednio dopasować do pojemników montowanych w toalecie.

Pojemniki na ręczniki w roli czy składce - co wybrać?

Wybierając pojemnik na ręczniki papierowe, można skorzystać z podajnika, który umożliwia dozowanie papieru w jego centralnej części lub pojemników dozujących pojedynczo ręczniki papierowe w listkach nazywanych również ręcznikami w składce.

Materiał eksploatacyjny w składce to bardzo dobre rozwiązanie dla przedszkoli, żłobków czy szpitali. W kuchni i innych miejscach kontaktu z żywnością sprawdzą się ręczniki w roli.

Pojemniki na ręczniki Tork - systemowe rozwiązania

Oznaczone odpowiednim systemem podajniki na ręczniki umożliwiają szybkie dopasowanie materiału eksploatacyjnego. System podany w parametrach produktu wskazuje na kompatybilność pojemnika z ręcznikiem papierowym.

Tork Elevation mini -

Pojemnik na ręczniki składane Tork ELEVATION mini

Do pojemnika na ręczniki papierowe składane Tork Elevation w systemie H3 należy dobrać ręczniki papierowe w systemie H3.

Zobacz również: Tork - dlaczego warto wybrać markowe produkty?

Usługa Tork Paper Circle® - co to jest?

Firma Tork wprowadza rozwiązania mające pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Proekologiczna firma kieruje się w swoich działaniach zrównoważonym rozwojem. W celu domknięcia cyklu w obszarze działań firmy stworzona została usługa Tork Paper Circle, która polega na recyklingu zużytych ręczników papierowych. Transportowane z firm, szpitali, placówek i miejsc publicznych ręczniki Tork przetwarzane w fabryce Essity są wykorzystywane do ponownego użytku.

Usługa Tork Paper Circle

Usługa Tork Paper Circle umożliwia wtórne wykorzystanie materiału eksploatacyjnego i zmniejszenie o co najmniej 40% śladu węglowego. Rozwiązanie to wprowadzone zostało już w Holandii, Szwecji, Belgi, a także Niemczech.

Autor: Katarzyna Szumska

Asortyment Tork to szeroka gama produktów, które wzbogacają przestrzeń łazienki, sprawdzają się w miejscach często odwiedzanych przez turystów, dzieci, a także osoby starsze.