sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Chemia do toalet turystycznych i przenośnych - jak wybrać? praktyczne porady

21-06-2022

Stosowanie środków chemicznych w toaletach turystycznych i przenośnych to podstawa utrzymania odpowiedniego poziomu higieny. Czystość w kamperach, przyczepach i miejscach bez możliwości doprowadzenia stałego odpływu zapewniają odpowiednie dobrane płyny dolewane do toalety, które zapewniają świeżość i ochronę.

Stosowanie środków chemicznych w toaletach turystycznych i przenośnych to podstawa utrzymania odpowiedniego poziomu higieny. Czystość w kamperach, przyczepach i miejscach bez możliwości doprowadzenia stałego odpływu zapewniają odpowiednie dobrane płyny dolewane do toalety, które zapewniają świeżość i ochronę.

Jaką chemię do toalet turystycznych warto wybrać?

Chemia do łazienki domowej znacznie różni się od stosowanej w toaletach turystycznych i przenośnych. Podczas wyboru środków czystości należy dokładnie sprawdzić ich zastosowanie, wybrany produkt powinien być przeznaczony do bezodpływowej toalety i stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. W celu utrzymania świeżości warto stosować płyny dodawane do fekaliów jak również płyn do spłuczki.

Zobacz również: Zalety stosowania nakładki sedesowej w toalecie publicznej?

Najlepsza chemia do toalet turystycznych i przenośnych

Pole namiotowe - toaleta turystyczna

Wakacje to doskonały okres na podróż kamperem, spędzanie wolnego czasu pod namiotem, a także aktywność na świeżym powietrzu. W toaletach typu Toi Toi oraz łazienkach na polach namiotowych bez możliwości doprowadzenia odpływu stosowanie odpowiedniej chemii w celu zachowania czystości jest bardzo ważne. Doskonałym rozwiązaniem są płyny o pojemności 2 i 5 litrów o przyjemnych zapachach:

  • Campi Blue - zapach morski, 

Chemia do toalet turystycznych Campi Blue Campi Blue 5 litrów

  • Campi Green - o zapachu leśnym,

Chemia do toalet turystycznych - Campi Green

Campi Green 5 litrów

  • Campi Blue - zapach morski.

Campi Blue - zapach morski

Blue Magic Aut 2 litry

Są to środki dolewane do zbiornika na fekalia, które eliminują powstawanie gazów i przykrych zapachów dodatkowo ułatwiają opróżnianie zbiornika. Dodawane płyny pozostawiają delikatny zapach w toalecie.

Czy warto stosować płyn do zbiornika na wodę?

W toaletach turystycznych warto stosować płyn do zbiornika na czystą wodę, jest to idealne rozwiązanie zapewniające dodatkową ochronę w przenośnej i turystycznej toalecie.

  • Campi Red

Campi red 2 litryCampi Red 2 litry

Płyn o przyjemnym delikatnym zapachu zwiększa skuteczność spłukiwania i utrzymuje toaletę w czystości, co pozwala zachować higienę i komfort podczas użytkowania. Dodatkowo, zapobiega osadzaniu się kamienia oraz skutecznie przeciwdziała osadzaniu się glonów. Łatwy w użyciu produkt do utrzymania czystości i higieny w toalecie bezodpływowej podczas podróży, plażowania czy kempingu.

Sprawdź także: Groźne bakterie w toalecie - fakty i mity

Jaki papier do toalet turystycznych? 

Papier do toalet bezodpływowych różni się od zwykłego materiału eksploatacyjnego. Najlepiej w toaletach turystycznych i przenośnych sprawdzają się papiery łatwo rozpuszczalne w wodzie takie jak STRAPPI. Wyprodukowany z celulozy papier toaletowy wyróżnia łatwa rozpuszczalność i certyfikat ekologiczny Ecolabel. 

Papier toaletowy - STRAPPI Papier STRAPPI

Eko produkt jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do użytku w:

- toaletach tupu Toi Toi,
- kamperach,
- przyczepach kempingowych,
- polach namiotowych,
i innych miejscach zagospodarowanych toaletą turystyczną lub przenośną.

Utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny z dobrze dobraną chemią toaletową i papierem toaletowym sprawia, że użytkowanie jest przyjemniejsze.

Autor: Katarzyna Szumska

Profesjonalne produkty Campi stworzone z myślą o zachowaniu czystości w toaletach turystycznych i przenośnych.