sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Suszarki basenowe

Wyślemy: poniedziałek (13 lutego)
Suszarka do włosów basenowa BARRELFLOW HR Warmtec 2500 W stal biała

Niezbędnym elementem wyposażenia łazienek oraz szatni w obiektach sportowych i rekreacyjnych są suszarki basenowe. Choć, jak wskazywałaby nazwa, nie są one wykorzystywane wyłącznie na basenach. Taki sprzęt znajdziemy na siłowniach, klubach fitness, saunach, SPA, jak również w zakładach pracy, a niekiedy także w hotelach. Podstawowym pytaniem jakie rodzi się podczas kompletowania produktów do wyposażenia toalety publicznej jest - jakiej firmy suszarkę basenową wybrać? Naturalnym jest bowiem, że sprzęt o tak częstej używalności powinien charakteryzować się niezawodnością i wysoką jakością - oczekują tego nie tylko firmy i ośrodki, w których suszarki będą się znajdować, ale również klienci i goście takich obiektów. Pobyt, między innymi, na pływalni publicznej wiąże się niekiedy z ograniczeniem czasowym, stąd jednym z priorytetów jest szybkość suszenia suszarki basenowej do włosów. Inną kwestią jest stosunkowo cichy tryb pracy urządzenia, ponieważ zazwyczaj w danym obszarze znajduje się kilka używanych jednocześnie sprzętów. Niemniej istotna jest w końcu wygoda i komfort użytkowania, a także intuicyjność suszarki basenowej, z której korzystać będą osoby w różnym przedziale wiekowym. W naszym sklepie postawiliśmy na sprawdzonych i cenionych producentów, jak: Franke, Starmix, Velera, Faneco, Warmtec, Bisk, Impeco, Merida. 

Jaki producent suszarki basenowej?

Zarówno solidność jak i wysoki komfort użytkowania są priorytetowymi czynnikami w wyborze elementów wyposażenia toalet publicznych. Dotyczy to także suszarek basenowych. Wysokiej klasy produkty, które znajdują się w ofercie naszego sklepu stanowią szeroki asortyment sprzętu w różnych przedziale cenowym oraz o zróżnicowanych parametrach. Suszarki basenowe marki Franke są cenione za niezawodność i nowoczesne rozwiązania. Serię Franke Progress cechuje również nieszablonowy design. Obsługiwana przez czujnik podczerwieni suszarka do włosów natynkowa posiada moc 1300 W i dostępna jest w trzech wariantach do wyboru. Oferowane przez markę Starmix modele suszarek basenowych o różnorodnych funkcjach, cieszą się dużą popularnością i pozytywnymi opiniami - można w tym wypadku wybierać spośród automatycznych i uruchamianych na przycisk wariantach sprzętu. Dla osób chcących pozostać przy klasycznym wyglądzie takich produktów przygotowaliśmy propozycje suszarek Valera Hotello w odcieniu białego lub srebrnego plastiku w zależności od preferencji kolorystycznych.

Podobny tradycyjny design suszarki basenowej w atrakcyjnej cenie można znaleźć w serii ZEFIR od Faneco. Wśród osób korzystających z publicznych obiektów sportowych i rekreacyjnych znajduje się liczne grono zwolenników suszarek basenowych na przycisk - takie modele ma w swojej ofercie firma Warmtec. Suszarka z białej stali posiada moc 2500 W i zawiera obrotową dyszę. Niewielkich rozmiarów produkt z wyłącznikiem czasowym i automatycznym oferuje z kolei firma Bisk. Suszarki basenowe, które łączą w sobie zarówno nowoczesny design jak i klasyczną formę to zdecydowanie seria ARIEL oraz HAIR JET White od Impeco, które w zależności od modelu posiadają moc 1200 lub 2400 W. Stal biała, matowa czy może chromowana? - dowolny model można wybrać spośród asortymentu suszarek basenowych Merida. Wybór produktu danej marki zależy przede wszystkim od preferencji oraz budżetu, jaki chcemy na dany model suszarki do włosów i ciała przeznaczyć.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Głównym czynnikiem jaki należy wziąć pod uwagę jest moc suszarki basenowej. Sprzęt ten dostosowany jest do intensywnej, a także częstej eksploatacji. Uruchamiane za pomocą przycisku lub czujnika suszarki do włosów i ciała posiadają moc od 700 do 2500 W. Każdy z produktów spełnia odpowiednie normy i restrykcje. Moc tego sprzętu wpływa przede wszystkim na czas suszenia. Dzięki mocnemu nawiewowi ciepłego powietrza włosy i ciało mogą zostać osuszone w przeciągu kilku minut. Każde z oferowanych przez nas urządzeń charakteryzuje solidna jakość wykonania, co tyczy się zarówno produktów z tworzywa, jak i ze stali szlachetnej. Montaż ścienny to duże ułatwienie dla osób korzystających z suszarek w obiektach sportowych, spa czy hotelach. Zróżnicowane tryby prędkości czy temperatury pozwalają na wybór suszarki basenowej dostosowanej do określonych potrzeb grupy konsumentów. 

Podkreślenie estetyki i wystroju wnętrza

Odrębna kwestią jest egonomia i estetyka, stąd też szeroki asortyment suszarek basenowych pozwala na dostosowanie ich do wielkości oraz wystroju określonego pomieszczenia. Nowoczesne wnętrza z pewnością zyskają na ciekawym designie jaki oferują marki Franke czy Starmix. Klasyczne elementy wyposażenia toalety publicznej czy hotelowej idealnie skomponują się z propozycjami suszarek do włosów i ciała firmy Faneco, Bisk lub Valera. Warianty kolorystyczne w postaci wybarwienia plastiku lub stali (chromowanej bądź matowej) to kolejny element, który może stać się motywem wiodących wystroju, co pozwoli na wyposażenie wnętrza w spójną i dobrze skomponowaną całość.

Typy suszarek basenowych do włosów i ciała 

Suszarki basenowe dzielą się przede wszystkim na automatyczne oraz uruchamiane przyciskiem. Oprócz tego można je zaklasyfikować do określonych grup z podziałem na materiał obudowy. Producenci oferują i gwarantują solidność zarówno sprzętu ze stali nierdzewnej jak i z tworzywa ABS, które jest łatwe w utrzymaniu i sprawdzi się w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Dodatkowym elementem sam design - nowoczesny lub klasyczny oraz głośność pracy. Suszarki basenowe są ekonomicznymi urządzeniami, które reguluje automatyczny wyłącznik. W przypadku często odwiedzanych obiektów sportowych i basenów, gdzie najczęściej można je spotkać, sprzęt ten musi charakteryzować się dużą wydajnością i szybkością pracy.