sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Suszarki do rąk

Wyślemy: 07 lutego (wtorek)
Suszarka do rąk BARRELFLOW Warmtec 2500 W plastik srebrny
Wyślemy: środa (14 grudnia)
Suszarka do rąk kieszeniowa JETFLOW Warmtec 1650 W plastik biały
Wyślemy: poniedziałek (19 grudnia)
Suszarka do rąk BARRELFLOW PUSH Warmtec 2500 W stal matowa
Wyślemy: 07 marca (wtorek)
Suszarka do rąk MAXFLOW RED Warmtec 1800 W stal czerwona
Wyślemy: 27 grudnia (wtorek)
Suszarka do rąk BARRELFLOW Warmtec 2500 W plastik biały
Wyślemy: 07 lutego (wtorek)
Suszarka do rąk kieszeniowa JETFLOW Warmtec 1650 W plastik srebrny
Wyślemy: środa (14 grudnia)
Suszarka do rąk kieszeniowa JETFLOW Warmtec 1650 W plastik czarny
Wyślemy: 07 lutego (wtorek)
Suszarka do rąk AIRBALDER Warmtec 1800 W stal matowa
Wyślemy: środa (14 grudnia)
Suszarka do rąk AIRBALDER Warmtec 1800 W stal biała
Wyślemy: 07 marca (wtorek)
Suszarka do rąk MAXFLOW SILVER Warmtec 1800 W stal matowa

Suszarki do rąk stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia toalety publicznej. Są one cenione przede wszystkim za walory ekonomiczne, szybkość działania, a także zapewnienie większej higieniczności w stosowaniu, jeśli porównamy je do na popularnych podajników na ręczniki papierowe. Fundamentalnym czynnikiem, na który zwraca się uwagę podczas wyboru suszarki do rąk jest sposób jej uruchamiania - automatyczny lub manualny. Aktualnie na rynku znajduje się więcej produktów pierwszego typu, ponieważ przywodzą one na myśl ma przede wszystkim większą wygodę, choć drugi wariant nie wyklucza komfortu użytkowania i również cieszy się popularnością i niezawodnością, szczególnie w przypadku toalet o dużym natężeniu ruchu, gdzie automatyczne suszarki do rąk mogłyby uruchamiać się samoistnie.

Jakiej firmy suszarkę do rąk wybrać?

Wśród producentów suszarek do rąk na przycisk wiodącymi i jednocześnie cenionymi markami są Faneco, Merida oraz Warmtec. Pierwsza z firm to polski producent i dystrybutor produktów do wyposażenia łazienek publicznych - w ofercie naszego sklepu znajduje się wiele jego produktów. Suszarki ze stali szlachetnej lub tworzywa sztucznego są popularnymi produktami również opatrzonymi logiem pozostałych dwóch firm, z czego firma Warmtec w suszarkach się szczególnie specjalizuje. Spośród całego asortymentu produktów znajdują się także elektroniczne suszarki do rąk uruchamiane w sposób automatyczny - poprzez czujnik ruchu bądź fotokomórkę. Polegamy wyłącznie na sprawdzonych i wiodących producentach, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć produkty firm: Impeco, Stiebel Eltron, Bisk, Dyson, EKAplast, Faneco, Franke, Merida, P+L Systems, Spacelink, Starmix oraz Warmtec.

Oszczędność i solidność w jednym

Nie ma wątpliwości, że podczas decyzji o wyposażeniu łazienki, czy to publicznej czy prywatnej, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Jedną z podstawowych kwestii jest solidność suszarki do rąk, która powinna sprawdzić się przez długi czas, a podczas samego użytkowania służyć nieprzerwanie i stabilnie. W toaletach o dużym natężeniu ruchu, na przykład w biurach, ośrodkach sportowych, galeriach handlowych czy lokalach gastronomicznych niezwykle istotne jest, by na zamontowany sprzęt zdawał egzamin podczas dużej częstotliwości pracy. Suszarki do rąk to dobry wybór, tym bardziej, że oprócz dobrej jakości i wydajności idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby produkt był jednocześnie oszczędny. Ekonomiczne suszarki do rąk w zestawieniu w ręcznikami papierowymi pozwalają za pomocą energii w krótszym i bardziej higienicznym czasie osuszyć skórę. Zwykle nie zajmują wiele miejsca, nie ma również konieczności pamiętania o uzupełnianiu zbiornika. Brak konieczności wymiany ręczników bawełnianych bądź cyklicznego kupowania oddzielnego asortymentu ręczników papierowych, w który inne sprzęty muszą zostać wyposażone, to dodatkowa oszczędność. Dodatkowo takie produkty służą przez kilka lat, tym samym w długofalowej perspektywie potrafią być bardziej opłacalną alternatywą aniżeli inne produkty o podobnym przeznaczeniu.

Bezpieczne suszarki do rąk

Szeroki asortyment suszarek do rąk pozwala na weryfikację wielu czynników i priorytetów, którymi warto się kierować podczas procesu zakupowego. Jako element wyposażenia toalet publicznych, niezwykle ważnym jest, by produkty te były bezpieczne i zapewniały odpowiednią higienę, stąd wyselekcjonowana oferta naszego sklepu. Nowoczesna technologia nawiewu gorącego powietrza to gwarancja higieniczności - nawiew o wysokiej temperaturze zabija bowiem znaczącą część drobnoustrojów i bakterii, co stanowi bezsprzeczny atut tych urządzeń. Oprócz tego suszarki są bezpieczna pod względem dostosowania ich mocy do częstej eksploatacji i spełnienia odpowiednich norm.

O co tyle hałasu?

Aspekt poziomu hałasu, jaki suszarka do rąk wydaje podczas pracy jest elementem stale optymalizowanym przez producentów tego typu sprzętu. Szybkość suszenia czy duża moc nie koniecznie idzie dziś w parze z donośnym dźwiękiem. W opisach poszczególnych produktów można znaleźć informację o poziomie decybeli jaki dany produkt wytwarza podczas nawiewu ciepłym powietrzem. Możemy znaleźć między innymi suszarkę do rąk Ecoflow od Meridy, którą charakteryzuje poziom jedynie 60 db dźwięku podczas pracy. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że czas suszenia jest szybszy, a poziom hałasu mniejszy.

Ergonomia w wyposażeniu łazienek 

Podczas kompletowania elementów wyposażenia toalety należy pamiętać o ergonomii. Rozmieszczenie wszystkich niezbędnych urządzeń musi zostać poprzedzone weryfikacją wymiarów, którymi należy się kierować podczas montażu urządzeń, tak by po wnętrzu można było się swobodnie poruszać i wygodnie korzystać ze sprzętów. Jest to czynnik, który mamy na względzie, dlatego w ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór mniejszych w typie Bora H od Faneco i większych jak Merida Junior Plus czy też kanciastych, jak model Rodan od Franke i bardziej opływowych suszarek, jak np. Maestro firmy P+L Systems.

Estetyka i ciekawy design suszarek do rąk to dodatkowy atut, jaki zyskuje toaleta wyposażona w taki sprzęt. Staje się on nie tylko funkcjonalnym niezbędnikiem, ale również ozdobą wnętrza, którą, dzięki różnorodnym wariantom obudowy, można z łatwością skomponować z innymi elementami wystroju pomieszczenia. Stal szlachetna w połysku wniesie do przestrzeni więcej światła i klasy, matowa wersja stali doda natomiast nieco industrialnego designu. Nowoczesność toalety podkreślą z kolei kieszeniowe suszarki do rąk, np. firmy Dyson czy Space Link lub te o ciekawym kształcie w odcieniu głębokiej czerni z kolekcji AirStar od Starmix.