sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Hurtownia artykułów do sprzątania

Jako ceniona na rynku hurtownia artykułów do sprzątania oferujemy różnorodne produkty, które stanowią ważny element wyposażenia zarówno profesjonalnych firm sprzątających, jak i Klientów indywidualnych i biznesowych chcących we własnym zakresie zadbać o czystość w swoich obiektach. Dostępne w tej kategorii rozwiązania umożliwiają wygodne użytkowanie butelek oraz kanistrów zawierających środki czystości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowała nasza dostarczająca artykuły do sprzątania hurtownia.

Renomowana hurtownia artykułów do sprzątania

Jakie rozwiązania dostępne są w asortymencie, który posiada nasza oferująca akcesoria do sprzątania hurtownia? Jedną z istotnych grup produktów znajdujących się w naszej ofercie są rozpylacze do butelek. Wśród nich znajdują się zarówno modele standardowe, jak i specjalne akcesoria pianotwórcze. Proponujemy rozpylacze dopasowane do butelek o różnych pojemnościach – dzięki przelaniu płynu czyszczącego z większego pojemnika do mniejszej butelki wyposażonej w rozpylacz można znacząco ułatwić i przyspieszyć sobie sprzątanie.

Kolejną kategorią produktów, jakie oferuje nasza sprawdzona hurtownia artykułów do sprzątania, są specjalne nakładki dozujące do butelek marki Buzil. Można zamówić u nas nakładki kulowe o różnych pojemnościach, które pozwalają na wygodne dozowanie preparatów znajdujących się w litrowej butelce.

Co jeszcze można znaleźć wśród rozwiązań, które proponuje nasza dostarczająca artykuły do sprzątania hurtownia? Proponujemy różne akcesoria do kanistrów, takie jak np. kranik czerpalny czy pompka dozująca marki Buzil. Dzięki nim korzystanie z kanistra z chemią profesjonalną staje się znacznie bardziej komfortowe i efektywne.

Profesjonalne artykuły do sprzątania – sprawdzona hurtownia

Firma sprzątająca, która chce zapewnić swoim klientom sprawną realizację usług, musi zadbać o odpowiedni standard swojego wyposażenia. Rozwiązania, jakie proponuje nasza ceniona hurtownia artykułów do sprzątania, sprawiają, że użytkowanie butelek czy kanistrów z preparatami czyszczącymi jest dużo wygodniejsze i prostsze.

Jako uznany sklep z wyposażeniem łazienek dostarczamy naszym Klientom również wiele innych produktów z takich kategorii, jak m.in.:

Zachęcamy do składania zamówień.