sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Chusteczki higieniczne hurtownia

Jako oferująca różnorodne chusteczki higieniczne w pudełku hurtownia zapewniamy duży wybór tego rodzaju produktów w korzystnych cenach. Są one wykonane z materiałów, które umożliwiają wygodne użytkowanie, a przy tym nie ulegają zbyt łatwemu rozerwaniu. Zapewnia to pełen komfort podczas różnorodnych czynności higienicznych.

Jakie chusteczki higieniczne w pudełku oferuje nasza hurtownia?

Chusteczki higieniczne stanowią istotny element wyposażenia zarówno domów, jak i różnego rodzaju firm czy obiektów użyteczności publicznej. Jako dostarczająca chusteczki higieniczne hurtownia oferujemy szeroką gamę produktów z tego segmentu. Proponowane przez nas chusteczki są dostępne w pudełkach zapewniających możliwość wyciągania ich pojedynczo. Co istotne, można kupić tutaj także kompatybilne do nich dozowniki chusteczek, które pozwalają na higieniczne korzystanie z nich np. w łazienkach czy salonach kosmetycznych. Nie tylko gwarantują one łatwe wyciąganie chusteczek, ale także chronią je przed zachlapaniem.

W ofercie, jaką przygotowała nasza sprzedająca chusteczki higieniczne w pudełku hurtownia, znajdują się produkty wielu cenionych marek. Dostępne są u nas rozwiązania takich producentów jak m.in.:

  • Bulkysoft,
  • Kimberly Clark,
  • Tork,
  • Katrin.

Przyjazne dla skóry chusteczki higieniczne ze sprawdzonej hurtowni

Z naszej oferty korzystają Klienci zainteresowani przyjaznymi dla skóry chusteczkami higienicznymi, które można bezpiecznie stosować do oczyszczania twarzy czy rąk. Ze względu na ich wysoką chłonność można je z powodzeniem wykorzystać również do wycierania różnego rodzaju powierzchni.

Jako renomowany sklep z wyposażeniem łazienek oferujemy nie tylko szeroki wybór chusteczek higienicznych w pudełku oraz dopasowanych do nich niezawodnych dozowników. W naszym asortymencie znajdują się także m.in.:

Zachęcamy do składania zamówień.