sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Firma ROYAL jest producentem profesjonalnych środków czystości, specjalizującym się w produkcji chemii przeznaczonej dla firm sprzątających, substancji chemicznych do bezodpływowych systemów sanitarnych takich jak kabiny toaletowe typu TOI TOI, toalety turystyczne i kasetowe urządzenia sanitarne w autokarach, wysokowydajnych środków czystości dla gastronomii oraz środków do uzdatniania wody basenowej.

To polskie przedsiębiorstwo zostało założone w 1990 roku i początkowo zajmowało się importem chemii gospodarczej, motoryzacyjnej i kosmetyków. Z czasem, gdy zdobyło odpowiednie doświadczenie, rozpoczęło własną produkcję preparatów i środków czystości. Aktualnie dysponuje już odpowiadającą na potrzeby wielu branż, kompleksową ofertą profesjonalnej chemii sprzątającej, wytwarzając wszystkie swoje wysokiej jakości produkty w zlokalizowanych w Polsce zakładach. Wiodącymi wyrobami firmy Royal są:

materiały eksploatacyjne − wśród oferowanych przez Royal środków czystości wyróżnić można chemię basenową do której zaliczane są preparaty do klarowania wody, płyny do obniżania i granulaty do podwyższania pH wody w basenach kąpielowych, preparaty do zwalczania glonów i tabletki chlorowe oraz chemię toaletową, obejmującą przede wszystkim różnego rodzaju płyny do toalet chemicznych i turystycznych.

Dodatki sanitarne do toalet bezodpływowych występują w różnych pojemnościach i składzie oraz posiadają różnorodne właściwości, dzięki czemu szeroka oferta Royal pozwala na dobranie środków, które najbardziej odpowiadają potrzebom danego sanitariatu lub placówki.