sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Linea Trade

Pokazuje 1-18 z 44 elementów:
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Pojemnik na ręczniki papierowe składane EKO plastik czarny
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Pojemnik na papier toaletowy Linea Trade EKO MINI plastik czarny
Wyślemy: poniedziałek (22 sierpnia)
Dozownik do mydła w płynie INEX Linea Trade 1 litr stal matowa
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Pojemnik na ręczniki papierowe w roli centralnie dozowanej plastik biały
Promocje
Wyślemy jeszcze dziś
Pojemnik na papier toaletowy Linea Trade INOVA MIDI ABS czarny
Wyślemy: poniedziałek (22 sierpnia)
Pojemnik na ręczniki papierowe składane INOVA Black ABS czarny
Wyślemy: poniedziałek (22 sierpnia)
Mechaniczny pojemnik na ręczniki papierowe w roli INOVA plastik biały
Wyślemy: poniedziałek (22 sierpnia)
Dozownik do mydła w płynie STANDARD Linea Trade 0.4 litra plastik biały
Wyślemy: poniedziałek (22 sierpnia)
Dozownik do mydła w płynie STANDARD Linea Trade 0.8 litra plastik biały
Wyślemy: poniedziałek (22 sierpnia)
Pojemnik na ręczniki papierowe składane STANDARD plastik biały
Wyślemy: poniedziałek (22 sierpnia)
Pojemnik na papier toaletowy Linea Trade STANDARD MIDI plastik biały

Linea Trade to polska firma oferująca szeroki asortyment urządzeń sanitarno-higienicznych przeznaczonych dla hoteli, restauracji, szpitali, szkół oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej. Dzięki sprzedaży produktów wykonanych z najwyższej jakości, odpornych na uszkodzenia i wieloletnią eksploatację, materiałów, cieszy się zaufaniem klientów z całego kraju.

Mające swoją siedzibę w Zabrzu przedsiębiorstwo od wielu lat stale poszerza swoją ofertę elementów wyposażenia toalet i umacnia swoją pozycję na rynku najważniejszych akcesoriów łazienkowych. Ich spełniające wszystkie normy BHP produkty są odpowiedzią na potrzeby zarówno niedużych i rzadko odwiedzanych, jak i ogólnodostępnych i cieszących się dużym natężeniem ruchu sanitariatów. Linea Trade oferuje zatem kompleksowe rozwiązania, obejmujące profesjonalne środki czyszczące oraz urządzenia sanitarne wśród których wyróżnić można:

dozowniki do mydła w płynie - wykonane z kolorowego, wytrzymałego tworzywa ABS oraz polerowanej i matowej stali nierdzewnej, te nieduże, ale odporne na uszkodzenia dyspensery są doskonałym rozwiązaniem dla łazienek w których szczególnie liczy się estetyka wystroju wnętrza i wysoka funkcjonalność produktów,

podajniki ręczników papierowych - przeznaczone zarówno dla jednorazowych ręczników w składce ZZ, jak i papierowych ręczników w roli, te pojemniki na materiały do suszenia rąk wyprodukowano z matowej i połyskującej stali szlachetnej lub twardego plastiku i dzięki zamykanym pokrywą doskonale sprawdzą się w toaletach publicznych,

pojemniki na papier toaletowy - pojemne i zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji, są najlepszym rozwiązaniem dla ogólnodostępnych ubikacji w restauracjach, szkołach i urzędach. Antywandalowe pokrywy wykonane z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej z połyskującym lub matowym wykończeniem, zabezpieczają te urządzenia przed uszkodzeniami i zabezpieczają znajdujące się wewnątrz materiały eksploatacyjne.

Linea Trade to firma, dla której priorytetem jest dostarczenie jednocześnie kompleksowych i zróżnicowanych rozwiązań, tak, aby w oferowanym przez nią asortymencie każdy odnalazł coś dla siebie i swojej łazienki.