sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Dozowniki do mydła w pianie

Bez względu na docelowy wybór rodzaju dyspensera na mydło, jest to element wyposażenia wnętrza, który w obiektach o dużej intensywności użytkowania jest produktem niezbędnym. Przemawiają za tym zarówno aspekty ekonomiczne i higieniczne, jak również jest to swoistego rodzaju “standard” takich pomieszczeń, którego nie sposób obejść. Oprócz tego dozowniki na mydło sprawdzą się doskonale w toaletach prywatnych, stanowiąc funkcjonalny i nowoczesny atut takiej łazienki. Producenci wciąż udoskonalają swoje urządzenia. Jednym z cenionych rozwiązań jest propozycja dozowników spieniających mydło. Istotnym jest, by sprzęt tego typu łączył w sobie, oprócz nienagannej estetyki, także komfort i intuicyjność użytkowania, zarówno pod względem uzupełniania środka czyszczącego, jak i jego pobierania. W naszej ofercie znaleźć można wykonane z wysokiej jakości tworzywa lub stali szlachetnej dozowniki do mydła bezdotykowe oraz te wyposażone w manualny przycisk. Dyspensery te mogą być również wykorzystywane do środków dezynfekujących lub innych kosmetyków myjących. Wśród szerokiego asortymentu urządzeń znaleźć można wyłącznie produkty od znanych i renomowanych marek, jak: Bisk, Blomus, Bulkysoft, CWS-boco, Faneco, GOJO, JM-Metzger, Katrin, Kimberly-Clark, Merida, Saraya, Tork czy Vendor. W zależności od preferencji użytkownika, można zdecydować się na podajniki do mydła, które uzupełnia się płynem z kanistra lub dedykowanymi wkładami. 

Nowoczesne rozwiązania i design

Dozowniki na mydło w pianie to urządzenia, które cieszą się rosnącą popularnością. Znaleźć je można w coraz to większej ilości miejsc użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się podczas organizowania przestrzeni zarówno w toaletach o dużym natężeniu ruchu, między innymi w galeriach handlowych, biurach, placówkach medycznych i oświatowych czy obiektach sportowych, ale również łazienkach o umiarkowanej częstotliwości użytkowania oraz w toaletach prywatnych. Jest to zdecydowanie ekonomiczne rozwiązanie - dozowanie piany nie tylko sprawia wrażenie większej ilości kosmetyku, ale również ułatwia i daje większy komfort jego rozprowadzania. Szeroki asortyment dyspenserów pozwala na dostosowanie produktów do określonych preferencji oraz wystroju wnętrza. Bogate wzornictwo i liczne rodzaje podajników to warianty, dzięki którym z łatwością można takie nowoczesne rozwiązanie skomponować z innymi elementami wyposażenia danego pomieszczenia. 

Automatyczne dyspensery mydła 

Niebanalny design i funkcjonalność łączą w sobie dozowniki na mydło w pianie firmy GOJO z serii LTX lub TFX. Dyspensery mydła z czujnikiem nie wymagają kontaktu z samym urządzeniem, co wpływa higieniczność ich użytkowania. Urządzenie po wykryciu ruchu wydaje odpowiednia ilość spienionego kosmetyku. Dodatkowo ogranicza to zużycie nadprogramowej ilości płynu. Działanie tego typu sprzętu zwykle opiera się na zasilaniu bateriami alkalicznymi. Ponadczasowy klasyczny design można dostrzec w automatycznych podajnikach na mydło Tork IMAGE DESIGN wykonanych ze stali i plastiku bądź w urządzeniach marki CWS-boco, która oferuje szeroką gamę kolorystyczną swoich produktów. W naszej ofercie znaleźć można również dozowniki na mydło w pianie dla dzieci od firmy Saraya. Oprócz standardowej funkcjonalności posiadają one również kolorowe wzornictwo i przyciągające uwagę ilustracje, co stanowić będzie idealny element wyposażenia toalety dla najmłodszych. W przypadku nowoczesnych podajników, warto zwrócić uwagę na serię ELEFOARM tego samego producenta, której jednym z atutów jest  modernistyczny design oraz dowolność w przypadku montażu: naściennego lub stojącego. Przykładem uzupełnianych na wkłady automatycznych dyspenserów na mydło jest seria PROFESSIONAL Kimberly Clark czy TOP AUTOMATIC marki Merida. Obie propozycje wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa w odcieniu bieli lub bieli i szarości. 

Dozowanie manualne

Uruchamiane na przycisk dyspensery mydła w pianie wciąż cieszą się dużą popularnością. Ich użytkowanie jest bardzo intuicyjne, a dodatkowo dostępne są w bardzo szerokiej ofercie wzorów, kolorystyki i designu, co ułatwia skomponowanie ich z innymi elementami wyposażenia toalety publicznej lub prywatnej. Niska cena produktów w połączeniu z niezawodnością skutkuje pojawianiem się tego typu sprzętu w ogromnej ilości łazienek w obiektach sportowych, gastronomicznych, handlowych, jak również w szkołach czy różnego rodzaju placówkach. Zdecydować się można na dyspensery mydła w pianie ze stali szlachetnej, np. Faneco HIT, Merida STELLA, Tork IMAGE DESIGN, Bisk MASTERLINE, Katrin, CWS-boco czy dozownik o nowoczesnym designie UNO Blomus w wersji chromowanej. Ciekawe wersje kolorystyczne obudowy z tworzywa sztucznego oferuje seria COSMOS od firmy Metzger lub wspomniana już marka CWS-boco - intensywne czerwienie, fiolety i granaty to coś, co z pewnością przyciągnie uwagę i wniesie do wnętrza niebanalny design. Dla fanów klasyki najlepiej sprawdzą się wykonane z białego plastiku modele, jak chociażby popularna seria POP od Faneco, Masterline od Bisk czy VISION od Vendor. Doskonale sprawdzającą się opcją są czarne wybarwienia obudowy, które znaleźć można, między innymi, w propozycjach marki Tork, GOJO czy Metzger.

Montaż dozownika i uzupełnianie mydła

Jednym z kryteriów jakie należy wziąć pod uwagę podczas wyboru dozownika na mydło w pianie, jest sposób jego montażu. Postawić można na wersję wolnostojącą lub naścienną. Oprócz tego pozostaje jeszcze kwestia uzupełniania podajnika. W tym wypadku do dyspozycji pozostają kanistry na mydło, czyli tradycyjny sposób napełniania podczas wlewanie płynu do specjalnego pojemnika oraz dedykowane do konkretnego urządzenia wkłady, które wystarczy umieścić w wybranym dozowniku. Obie opcje są intuicyjne i nie sprawiają trudności w uzupełnieniu. Zarówno w przypadku montażu, jak i formy napełniania podajnika, należy wziąć pod uwagę preferencję użytkowników, a także ergonomię pomieszczenia i częstotliwość użytkowania sprzętu.