sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Akcesoria Łazienkowe Bisk

Jeśli chodzi o metodę suszenia rąk w publicznych toaletach to mamy do wyboru tylko dwie możliwości - suszarki do rąk lub ręczniki papierowe. Jednak nawet w miejscach, w których znajdują się podajniki ręczników, często znajdziemy również suszarki do rąk. Wynika to z tego, że wiele osób woli wysuszyć ręce przy pomocy suszarki, o ile ta będzie dobrze działała. Ponadto suszarki do rąk mają przewagę pod względem niegenerowania odpadów papierowych. W asortymencie naszego sklepu internetowego oferujemy sprawdzone suszarki do rąk wiodących marek takich jak: BiskFrankeFanecoStarmix, Warmtec, Stiebel Eltron, DysonValera czy Merida.

Wyślemy: czwartek (30 maja)
Suszarka do rąk Bisk 1200 W plastik biały
Wyślemy: czwartek (30 maja)
Suszarka do rąk Bisk MASTERLINE 1200 W plastik srebrny
Wyślemy: czwartek (30 maja)
Suszarka do rąk automatyczna Bisk 2300 W plastik srebrny
Wyślemy: czwartek (30 maja)
Suszarka do rąk SR-S1 BISK 1650W matowa
Wyślemy: czwartek (30 maja)
Suszarka do rąk SR-S2 BISK stal połysk 1650W
Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - porównaj koszty utrzymania WC

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - porównaj koszty utrzymania WC

14-04-2022
Suszarka do rąk to popularne na całym świecie niewielkie urządzenie elektryczne, montowane zazwyczaj w publicznych łazienkach, uruchamiane automatycznie, dzięki czujnikowi, lub ręcznie, przez naciśnięcie specjalnego przycisku.
Wysokość montażu suszarek do rąk

Wysokość montażu suszarek do rąk

04-08-2018
Czy wiesz, że suszarki do rąk montuje się na różnych wysokościach w zależności od tego, czy jest to toaleta damska, toaleta męska, toaleta dla dzieci czy też wc dla niepełnosprawnych? Dowiedz się, na jakiej wysokości zainstalować suszarkę do rąk.
Na co zwracać uwagę, wybierając suszarkę do rąk?

Na co zwracać uwagę, wybierając suszarkę do rąk?

13-05-2021
Suszarki do rąk to praktyczne urządzenia, które świetnie sprawdzają się w toaletach o dużym natężeniu ruchu. W dłuższej perspektywie czasowej są dużo tańszym rozwiązaniem niż ręczniki papierowe. Nie generują też mnóstwa śmieci, ani nie wymagają częstego sprzątania w łazience. To higieniczna opcja, która ma zastosowanie szczególnie w toaletach znajdujących się w...

Suszarki do rąk stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia toalety publicznej. Są one cenione przede wszystkim za walory ekonomiczne, szybkość działania, a także zapewnienie większej higieniczności w stosowaniu, jeśli porównamy je do na popularnych podajników na ręczniki papierowe. Fundamentalnym czynnikiem, na który zwraca się uwagę podczas wyboru suszarki do rąk jest sposób jej uruchamiania - automatyczny lub manualny. Aktualnie na rynku znajduje się więcej produktów pierwszego typu, ponieważ przywodzą one na myśl ma przede wszystkim większą wygodę, choć drugi wariant nie wyklucza komfortu użytkowania i również cieszy się popularnością i niezawodnością, szczególnie w przypadku toalet o dużym natężeniu ruchu, gdzie automatyczne suszarki do rąk mogłyby uruchamiać się samoistnie.

Jakiej firmy suszarkę do rąk wybrać?

Wśród producentów suszarek do rąk na przycisk wiodącymi i jednocześnie cenionymi markami są Faneco, Merida oraz Warmtec. Pierwsza z firm to polski producent i dystrybutor produktów do wyposażenia łazienek publicznych - w ofercie naszego sklepu znajduje się wiele jego produktów. Suszarki ze stali szlachetnej lub tworzywa sztucznego są popularnymi produktami również opatrzonymi logiem pozostałych dwóch firm, z czego firma Warmtec w suszarkach się szczególnie specjalizuje. Spośród całego asortymentu produktów znajdują się także elektroniczne suszarki do rąk uruchamiane w sposób automatyczny - poprzez czujnik ruchu bądź fotokomórkę. Polegamy wyłącznie na sprawdzonych i wiodących producentach, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć produkty firm: Impeco, Stiebel Eltron, Bisk, Dyson, EKAplast, Faneco, Franke, Merida, P+L Systems, Spacelink, Starmix oraz Warmtec.

Oszczędność i solidność w jednym

Nie ma wątpliwości, że podczas decyzji o wyposażeniu łazienki, czy to publicznej czy prywatnej, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Jedną z podstawowych kwestii jest solidność suszarki do rąk, która powinna sprawdzić się przez długi czas, a podczas samego użytkowania służyć nieprzerwanie i stabilnie. W toaletach o dużym natężeniu ruchu, na przykład w biurach, ośrodkach sportowych, galeriach handlowych czy lokalach gastronomicznych niezwykle istotne jest, by na zamontowany sprzęt zdawał egzamin podczas dużej częstotliwości pracy. Suszarki do rąk to dobry wybór, tym bardziej, że oprócz dobrej jakości i wydajności idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby produkt był jednocześnie oszczędny. Ekonomiczne suszarki do rąk w zestawieniu w ręcznikami papierowymi pozwalają za pomocą energii w krótszym i bardziej higienicznym czasie osuszyć skórę. Zwykle nie zajmują wiele miejsca, nie ma również konieczności pamiętania o uzupełnianiu zbiornika. Brak konieczności wymiany ręczników bawełnianych bądź cyklicznego kupowania oddzielnego asortymentu ręczników papierowych, w który inne sprzęty muszą zostać wyposażone, to dodatkowa oszczędność. Dodatkowo takie produkty służą przez kilka lat, tym samym w długofalowej perspektywie potrafią być bardziej opłacalną alternatywą aniżeli inne produkty o podobnym przeznaczeniu.

Bezpieczne suszarki do rąk

Szeroki asortyment suszarek do rąk pozwala na weryfikację wielu czynników i priorytetów, którymi warto się kierować podczas procesu zakupowego. Jako element wyposażenia toalet publicznych, niezwykle ważnym jest, by produkty te były bezpieczne i zapewniały odpowiednią higienę, stąd wyselekcjonowana oferta naszego sklepu. Nowoczesna technologia nawiewu gorącego powietrza to gwarancja higieniczności - nawiew o wysokiej temperaturze zabija bowiem znaczącą część drobnoustrojów i bakterii, co stanowi bezsprzeczny atut tych urządzeń. Oprócz tego suszarki są bezpieczna pod względem dostosowania ich mocy do częstej eksploatacji i spełnienia odpowiednich norm.

O co tyle hałasu?

Aspekt poziomu hałasu, jaki suszarka do rąk wydaje podczas pracy jest elementem stale optymalizowanym przez producentów tego typu sprzętu. Szybkość suszenia czy duża moc nie koniecznie idzie dziś w parze z donośnym dźwiękiem. W opisach poszczególnych produktów można znaleźć informację o poziomie decybeli jaki dany produkt wytwarza podczas nawiewu ciepłym powietrzem. Możemy znaleźć między innymi suszarkę do rąk Ecoflow od Meridy, którą charakteryzuje poziom jedynie 60 db dźwięku podczas pracy. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że czas suszenia jest szybszy, a poziom hałasu mniejszy.

Ergonomia w wyposażeniu łazienek 

Podczas kompletowania elementów wyposażenia toalety należy pamiętać o ergonomii. Rozmieszczenie wszystkich niezbędnych urządzeń musi zostać poprzedzone weryfikacją wymiarów, którymi należy się kierować podczas montażu urządzeń, tak by po wnętrzu można było się swobodnie poruszać i wygodnie korzystać ze sprzętów. Jest to czynnik, który mamy na względzie, dlatego w ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór mniejszych w typie Bora H od Faneco i większych jak Merida Junior Plus czy też kanciastych, jak model Rodan od Franke i bardziej opływowych suszarek, jak np. Maestro firmy P+L Systems.

Estetyka i ciekawy design suszarek do rąk to dodatkowy atut, jaki zyskuje toaleta wyposażona w taki sprzęt. Staje się on nie tylko funkcjonalnym niezbędnikiem, ale również ozdobą wnętrza, którą, dzięki różnorodnym wariantom obudowy, można z łatwością skomponować z innymi elementami wystroju pomieszczenia. Stal szlachetna w połysku wniesie do przestrzeni więcej światła i klasy, matowa wersja stali doda natomiast nieco industrialnego designu. Nowoczesność toalety podkreślą z kolei kieszeniowe suszarki do rąk, np. firmy Dyson czy Space Link lub te o ciekawym kształcie w odcieniu głębokiej czerni z kolekcji AirStar od Starmix.