Montaż wyposażenia w toaletach publicznych i wc dla niepełnosprawnych

Przy urządzaniu toalety publicznej należy zadbać o jej funkcjonalność. Wiąże się z tym nie tylko dobór właściwych sprzętów, równie ważne jest ich rozmieszczenie. Aby wszystkie należycie spełniały swoją fukcję, powinny być zamontowane na ustalonej wysokości w odpowiednich miejscach w ubikacji. Jak zatem rozplanować akcesoria łazienkowe?

Przygotowaliśmy poradnik montażu elementów wyposażenia łazienek w obiektach użyteczności publicznej w dwóch wersjach:
  • dla łazienek i toalet ogólnodostępnych
  • dla łazienek i toalet dla niepełnosprawnych.
Mowa o takich sprzętach jak m.in. suszarki do rąk, podajniki ręczników, dozowniki do mydła, podajniki papieru toaletowego, przewijaki dla niemowląt, uchwyty dla niepełnosprawnych czy elektroniczne odświeżacze powietrza. Staraliśmy się zawrzeć wszystkie wiszące elementy wyposażenia najczęściej spotykane w toaletach publicznych.

Pobierz bezpłatnie poradnik w formie pliku PDF:

Montaż elementów wyposażenia toalety ogólnodostępnej

Montaż elementów wyposażenia toalety publicznej
 
 
Montaż elementów wyposażenia toalety dla niepełnosprawnych

 

Ryszard Kurek

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment publikacji (tekst, grafika, obrazy, zdjęcia, pliki oraz inne dane) prezentowany w sklepie internetowym OLE.PL nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.