sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Projektowanie toalet w placówkach edukacyjnych

17-03-2016
Toalety szkolne powinny być wyposażone w solidne i bezpieczne akcesoria łazienkowe, które pozwolą uczniom na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Mimo że sytuacja w ostatnich latach poprawiła się, uczniowie w wielu szkołach wciąż skarżą się na brak suszarek do rąk i dozowników mydła czy pojemników na papier, brak papieru toaletowego i mydła w płynie. By zadbać o bezpieczeństwo i poprawić komfort uczniów, należy zadbać o odpowiedni sprzęt i materiały eksploatacyjne.

Polecamy poradnik, w którym zawarte są informacje, w jaki sposób dobrać odpowiednie wyposażenie do łazienki w szkole. Aby go przeczytać, należy kliknąć w poniższy link lub w obrazek. Poradnik można pobrać bezpłatnie w formie pliku PDF lub w formie infografiki. 

Jak wyposażyć szkolną toaletę?

 

Ryszard Kurek

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment publikacji (tekst, grafika, obrazy, zdjęcia, pliki oraz inne dane) prezentowany w sklepie internetowym OLE.PL nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.