sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Instalacja lampy owadobójczej - wskazówki

13-04-2017
Decydując się na instalację lampy na owady w zakładzie produkcyjnym, sklepie, czy placówce gastronomicznej, warto wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą pozytywnie bądź negatywnie wpłynąć na działanie urządzenia. Ważne jest usytuowanie lampy na muchy w stosunku do innych źródeł światła, odległość od wejścia, a także wysokość montażu urządzenia. Warto również odpowiednio dobrać rodzaj lampy do typu pomieszczenia. 

Dla pomieszczeń ogólnodostępnych, w których pojawiają się klienci i goście, jak np. sklep czy kawiarnia, polecane są tzw. lampy dekoracyjne przeciw owadom w obudowie, która sprawia, że urządzenie nie rzuca się w oczy i z perspektywy klienta wygląda jak zwykłe oświetlenie. W kuchni najlepiej zainstalować lampę owadobójczą lepową, natomiast w magazynie, czy na zapleczu doskonale sprawdzi się lampa owadobójcza rażąca.

Poniżej przedstawiamy listę wytycznych montażu lamp owadobójczych, które pomogą wybrać najbardziej odpowiednie miejsce dla urządzenia.

Gdzie zamontować lampę owadobójczą?

Ryszard Kurek

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment publikacji (tekst, grafika, obrazy, zdjęcia, pliki oraz inne dane) prezentowany w sklepie internetowym OLE.PL nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.