sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Czyściwo przemysłowe hurtownia

Jesteśmy znani jako oferująca czyściwo przemysłowe hurtownia, która dostarcza produkty wysokiej jakości rozwiązania przeznaczone do usuwania różnych zabrudzeń. Dostępne są u nas czyściwa wyprodukowane z myślą o eliminacji lekkich zanieczyszczeń, jak i rozwiązania mogące poradzić sobie ze znacznie bardziej uciążliwymi plamami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Niezawodne czyściwo przemysłowe – sprawdzona hurtownia

Jako dostarczająca czyściwo przemysłowe hurtownia dbamy o różnorodny asortyment. Dzięki temu dostępne są u nas materiały eksploatacyjne, które z powodzeniem można stosować w różnych sektorach, takich jak np. motoryzacja, produkcja czy gastronomia. Wśród proponowanych przez nas czyściw znajdują się m.in.:

  • czyściwa makulaturowe,
  • czyściwa celulozowe,
  • czyściwa celulozowo-włókninowe,
  • czyściwa włókninowe.

Do czego można wykorzystać czyściwa przemysłowe obecne w naszej ofercie? Jednym z rodzajów proponowanych przez nas czyściw są produkty przeznaczone do lekkich zabrudzeń. Można ich użyć m.in. do usuwania kurzu i pyłu z powierzchni. Odpowiednie dobrane czyściwa przemysłowe do średnich zabrudzeń sprawdzają się do eliminacji zanieczyszczeń np. ze sprzętów kuchennych. Produkty przeznaczone do trudnych zabrudzeń mogą poradzić sobie z kolei z powierzchniami uplamionymi smarami, farbami czy olejami.

Szeroki wybór czyściw przemysłowych

W naszej ofercie dostępne są różnorodne czyściwa przemysłowe cenionych producentów, takich jak np. Tork, BulkySoft czy Kimberly-Clark. Klienci mogą wyposażyć się tu w różne typy czyściw, w tym m.in. w odcinkach, wiaderku czy roli. Bogaty asortyment wysokiej jakości produktów oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza hurtownia jest odpowiednim miejscem dla każdego, kto szuka sprawdzonych czyściw przemysłowych do swojej firmy.

Jako znany sklep z wyposażeniem łazienek oferujemy wiele produktów z innych kategorii niż czyściwo przemysłowe. Nasz asortyment obejmuje takie segmenty jak m.in.:

Zapraszamy do składania zamówień.