sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Starmix

Suszarki hotelowe do włosów, projektowane z myślą o komforcie, wytrzymałości i użyteczności, są niezastąpionymi elementami wyposażenia w różnego rodzaju obiektach noclegowych, takich jak hotele, pensjonaty, ośrodki SPA, hostele, centra wypoczynkowe czy kluby fitness. Te urządzenia, wyposażone w naścienny uchwyt, znajdują zastosowanie zarówno w ogólnodostępnych łazienkach i szatniach, jak i w pokojach dla gości, zapewniając jednocześnie bezpieczne i wygodne miejsce do ich przechowywania. Suszarki do włosów hotelowe często oferują dodatkowe funkcje, takie jak nadprogramowe gniazdka elektryczne czy włącznik główny dla zwiększenia bezpieczeństwa i łatwości obsługi. Inwestycja w nowoczesne, energooszczędne i zabezpieczone przed uszkodzeniami oraz kradzieżą suszarki hotelowe przynosi korzyści ekonomiczne, a także zwiększa komfort gości.

Suszarki do włosów hotelowe stanowią istotny i wręcz obowiązkowy element wyposażenia łazienki w hotelu, pensjonacie, spa, jak również w przypadku wielu siłowni czy klubów fitness. Wśród szerokiego asortymentu tego typu sprzętu jaki obecny jest na rynku, najlepiej postawić na sprawdzone i dobre jakościowo produkty. W naszym sklepie oferowane są wyselekcjonowane jakościowo suszarki do włosów i ciała, wyłącznie od renomowanych producentów jak: Bisk, Faneco, Merida, Starmix, Valera oraz Warmtec. Bez wątpienia na wrażenie z danego obiektu wpływają również detale, dlatego ważna jest tutaj zarówno niezawodność sprzętu, którego używamy, jak i estetyka. Wygodnym i popularnym rozwiązaniem jeśli chodzi o wyposażenie łazienek hotelowych są montowane na stałe suszarki do włosów. Dzięki takiemu montażowi lub specjalnym uchwytom do suszarek hotelowych urządzenie odkładane jest zawsze w to samo miejsce - pozwala na zaoszczędzenie przestrzenii oraz uniemożliwia ewentualne przywłaszczenie sprzętu. Solidność wykonania i nowoczesny design to walory, które doceniają osoby korzystające z urządzeń tego typu. Nie mniej istotne jest bezpieczeństwo i komfort użytkowania, uwzględniając przy tym możliwość regulowania nawiewu suszarki. Te i wiele innych funkcjonalności można znaleźć w  szerokim wachlarzu urządzeń w naszej ofercie.

Jaka suszarka hotelowa sprawdzi się najlepiej?

Wśród wielu modeli suszarek do włosów i ciała, podstawową kwestią jest wyselekcjonowanie produktu, którego parametry techniczne i walory estetyczne będą dostosowane do miejsca i częstotliwości użytkowania. W przypadku pływalni publicznych i basenów suszarki uniwersalne o typowym dla tych miejsc designie spełnią oczekiwania użytkowników. Stosunkowo krótki czas suszenia i solidność wykonania sprawiają, że w miejscach tego typu (o dużym natężeniu ruchu i częstotliwości użytkowania), urządzenia te będą długo służyć, a samo korzystanie z nich będzie bardzo intuicyjne i komfortowe. Przykładem polecanych przez nas urządzeń tego rodzaju będą: suszarka do włosów Bisk 800 W czy suszarki basenowe z serii Hotello 1200 W od firmy Valera. Niewątpliwym atutem takich urządzeń jest odporność na uszkodzenia i montaż naścienny.

Popularnością cieszą się również suszarki hotelowe z uchwytem, jak seria Prestige lub Exclusive firmy Warmtec czy czarno-srebrna propozycja od cenionej marki Starmix. Wyglądają one niemal identycznie jak standardowe suszarki do włosów, uzupełnione o mocowany do ściany plastikowy lub metalowy uchwyt, na który odkładany jest sprzęt po zakończonym użytkowaniu. Nowoczesny design i niewielki rozmiar sprawiają, że wyposażone w taki asortyment łazienki czy szatnie zyskują na estetyce i funkcjonalności. Najczęściej takie suszarki znajdziemy w hotelach i pensjonatach, ale siłownie czy kluby fitness równie często stawiają właśnie na takie rozwiązanie, co cieszy się dużym zadowoleniem użytkowników. 

Nowoczesny design w hotelach

Oczywiście na pierwszym miejscu podczas wyboru niezbędnego wyposażenia toalety w hotelach czy ośrodkach sportowych są parametry techniczne. Nie można jednak pominąć kwestii związanych z ergonomią i estetyką pomieszczeń. Oszczędność miejsca oraz skompletowanie elementów tak, by razem tworzyły spójną całość jest równie istotne. Dlatego warto dobrać produkty pod względem wyglądu obudowy i kolorystyki. Naturalnie absolutnym klasykiem i bezpiecznym wyborem jest biel, którą znaleźć można, np. w suszarce hotelowej do włosów Merida czy popularnej serii FEN od Faneco. Suszarka do włosów może występować również w wersji bieli połączonej ze metalicznymi detalami, co zastosowano w przypadku sprzętu P7 lub P8 od Warmtec bądź serii Action Super Plus od marki Valera. Pozostaje również wersja kolorystyczna skupiająca się na nowoczesnej czernii, np. HFXW 13 od Starmix, czyli suszarce hotelowej o mocy 2000 W. Produkty mogą być już skompletowane z pasującymi uchwytami, ale można je również dobrać oddzielnie, decydując się chociażby na chromowaną propozycję uchwytu od firmy Bisk.

Najważniejsze parametry techniczne suszarek hotelowych

Na przestrzeni wielu lat suszarki do włosów i ciała systematycznie były udoskonalane i wzbogacane o nowe rozwiązania zarówno pod względem ich mocy, głośności pracy jak i bezpiecznego użytkowania. Suszarka hotelowa powinna charakteryzować się dużą mocą, która wpływa na czas suszenia, a jednocześnie powinna być całkowicie bezpieczna i spełniać odpowiednie normy - jest to niezwykle istotne, dlatego wszystkie produkty w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów i renomowanych źródeł. Moc dostępnych w naszym asortymencie suszarek zaczyna się od 800 W i sięga do 2000 W. Dodatkowo cenionym aspektem w sprzęcie tego typu jest cicha praca suszarki hotelowej, którą zaklasyfikować można jako głośność oscylującą wokół około 60 db. Głośniejsze modele przekraczają próg 70 db, jednak rekompensują to mocnym strumieniem powietrza i prędkością suszenia. Wszystkie te czynniki warto wziąć pod uwagę podczas dostosowania wyposażenia toalety do potrzeb użytkowników oraz częstotliwości użytkowania sprzętu.