sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Serwetki papierowe hurtownia

Serwetki to ważny element stołu w restauracji, hotelu czy biurze. Pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również higieniczną. Dlatego warto zadbać o to, by serwetki były wysokiej jakości, trwałe, miękkie i łatwe w użyciu. Sklep z wyposażeniem łazienek OLE oferuje szeroki wybór serwetek papierowych renomowanych producentów. Dostępne są one w różnych wzorach, rozmiarach i gramaturach, dzięki czemu możecie je Państwo dopasować do swoich potrzeb i preferencji. 

Serwetki papierowe hurtownia – różnorodność dostępnych produktów

Nasze produkty są cenione za wysoką jakość, atrakcyjną cenę oraz wygodę użytkowania. Wybierając serwetki papierowe hurtownia, gwarantujemy, że stworzycie Państwo eleganckie i higieniczne otoczenie zarówno dla swoich pracowników, jak i klientów. Serwetki papierowe, dostępne w ofercie naszej hurtowni, charakteryzują się wysoką jakością i praktycznością. Są mocne, nie rozpadają się i doskonale chłoną wodę oraz inne płyny. Oprócz tego są estetyczne i praktyczne, co czyni je idealnym dodatkiem do każdego stołu. 

Oferujemy produkty o różnym przeznaczeniu. Serwetki papierowe są niezastąpione w wielu biznesach, m.in. w branży hotelarskiej, wyposażeniu biur oraz firm sprzątających. Nasze serwetki papierowe posiadają 1, 2 bądź 3 warstwy. Serwetki jednorazowe są sprzedawane w opakowaniach zbiorczych.

Serwetki hurtownia – wszechstronna oferta sklepu OLE

W ofercie hurtowni serwetek papierowych OLE znajdziecie Państwo szeroki wybór serwetek papierowych na stół w ilościach hurtowych. To rozwiązanie niezwykle ekonomiczne, zapewniające jednocześnie stylową i schludną aranżację stołu.

Nasz sklep oferuje nie tylko serwetki papierowe, ale również inny sprzęt niezbędny do utrzymania czystości i higieny. Posiadamy wszystko, co potrzebne do profesjonalnej i efektywnej pielęgnacji pomieszczeń, w tym:

Zaufajcie Państwo profesjonalizmowi naszej hurtowni i zaopatrzcie swoją firmę w wysokiej jakości serwetki papierowe, które zapewnią komfort i higienę dla klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.